Advert
Advert

BAŞKAN AÇIKGÖZ MUHTARLARLA BIR ARAYA GELDİ.

Başkan Açıkgöz “Muhtarlarımıza çok büyük önem vermekteyiz, onlar bizim gözümüz, kulağımız.

BAŞKAN  AÇIKGÖZ MUHTARLARLA BIR ARAYA GELDİ.
BAŞKAN  AÇIKGÖZ MUHTARLARLA BIR ARAYA GELDİ. Admin
Bu içerik 876 kez okundu.
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

 

Suruç ilcesinde göreve  geldigi günden bu yana bir taraftan Belediye hizmetlerini sürdüren bir yandan  esnaf   ziyaretlerini sürdüren ve bir yandan da  vatandaslarla bir araya gelen Suruç Belediye Başkanı Tarık AÇIKGÖZ, bu kezde mahalle muhtarları ile bir araya  geldi , Belediye hizmetleri hakkında bilgi verip muhtarların taleplerini dinledi.

Öğretmenevi   toplantı salonunda  yaklaşık 100 muhtar ile bir araya gelen Başkan Açıkgöz , ayrım yapmadan her mahalleye eşit hizmeti götürme gayreti içinde olduklarını belirterek muhtarlardan mahallelerin sorunlarının tespitinde yardım istedi. Suruç Belediyesi’nin yapacağı proje ve çalışmalar hakkında detaylı bilgiler veren Açıkgöz, “  her mahallemize öncelikli ihtiyaçlara göre hizmetlerimizi ayrım gözetmeksin götürüyoruz. Amacımız her mahallesi yanşanılabilir daha güzel Suruç'u oluşturmak” dedi. Başkan Açıkgöz, “Belediye olarak halkımızın huzurunu ve refah seviyesini yükseltmek için gece gündüz demeden çalışıyoruz. Türkiye´de istikrar ve güvenin artık önemli öğeler olduğunu toplumun her kesimi biliyor. Bu sebepten dolayı her kesim yaptığımız hizmetleri destekliyor ” dedi.

Muhtarlara sosyal taraf olarak değil her zaman sosyal ortak anlayışı ile baktıklarını söyleyerek Başkan Açıkgöz “Muhtarlarımıza çok büyük önem vermekteyiz, onlar bizim gözümüz, kulağımız. Sorunları, istekleri en iyi bilen onlardır. Belediye olarak muhtarlarımıza elimizden gelen desteği sağlayacağız  ”  dedi.

Yapılan toplantının çok verimli olduğunu, birçok sorun dile getirilirken, bunlara anında yine bu toplantıda karşılıklı çözüm önerilerinin de sunulmasının  ardından Başkan Açıkgöz'e İçme suyu , Yol , Taziye evi , Park ve Okul gibi bir çok sorunu aktaran   muhtarlar da “başkanımızla el ele,  ilçemizin yönetimine katkı sağlamak bizleri mutlu ediyor” dedi.

Toplantı karşılıklı görüş alışverişleri ile son buldu.

BAŞKAN AÇIKGÖZ MUHTARLARLA BIR ARAYA GELDİ.
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ödemiş de Minibüs uçuruma yuvarlandı: 3 ölü
Ödemiş de Minibüs uçuruma yuvarlandı: 3 ölü
Suriye ordusu  birkaç saat içinde Afrin'e girecek iddiası
Suriye ordusu birkaç saat içinde Afrin'e girecek iddiası
şanlıurfa urfa