Advert
Advert
Advert

CENAZE YIKAMA ve NAKIL ARACI HİZMETE GİRDİ

[10:50, 1.11.2016] Arif.2: BAŞKAN ACIKGÖZDEN ÖNEMLI BİR HİZMET DAHA.CENAZE YIKAMA ve NAKIL ARACI HİZMETE GİRDİ

CENAZE YIKAMA ve NAKIL ARACI HİZMETE GİRDİ
CENAZE YIKAMA ve NAKIL ARACI HİZMETE GİRDİ Admin
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Araç filosunu modern araçlarla güçlendirmeye devam eden Suruç Belediyesi, cenaze hizmetlerinde kullanılması amacıyla cenaze yıkama  ve nakil aracını  hizmete soktu.

Araç filosunu vatandaşların ihtiyaçlarına yönelik yeni ve modern araçlarla güçlendiren Suruç  Belediyesi, cenaze ve defin hizmetlerini modern, sağlıklı ve hijyenik koşullarda yapmak için son model morglu cenaze yıkama aracını halkın hizmetine sundu.. İlçe halkının cenaze hizmetlerini sorunsuz gerçekleştirmek amacıyla  hizmet verecek olan  cenaze yıkama aracı, morg ve cenaze yıkama alanı bulunmayan hallerde cenaze yıkama ve bekletme işlemlerinde ücretsiz hizmet verecek. Teçhizat ve donanımıyla cenazelerin bozulmadan iki gün korunabileceği cenaze yıkama aracı, ihtiyaç halinde her noktada  hizmet verecek.

Belediye Baskanı Tarık Açıkgöz " Ilcemizde göreve geldigimiz günden bu yana bir taraftan hizmetlerimizi sürdürüyoruz bur taraftanda araç filomuzu guclendirmeye calisiyoruz.Bunlardan biride Cenaze  Nakil ve Yıkama araci idi. Vatandaşlarımızın acılı zor günlerini elimizden geldiğince Belediye hizmetleri ile hafifletmeye çalışıyoruz. İlçemize hayırlı olsun" dedi.
 
Cenaze yıkama aracının içerisinde  özel soğutmalı dolap, yıkama küveti, klima, şofben, ani su ısıtıcı,180 lt’lik atık su deposu, malzeme dolabı yer alıyor.

Vatandaşlar  Suruç  Belediyesi beyaz Masa  birimini arayarak cenaze yıkama hizmetlerinden ücretsiz olarak yararlanabilecekler.                        
[10:50, 1.11.2016] Arif.2: BAŞKAN  AÇIKGÖZ MUHTARLARLA BIR ARAYA GELDİ.

Başkan Açıkgöz “Muhtarlarımıza çok büyük önem vermekteyiz, onlar bizim gözümüz, kulağımız. 

Suruç ilcesinde göreve  geldigi günden bu yana bir taraftan Belediye hizmetlerini sürdüren bir yandan  esnaf   ziyaretlerini sürdüren ve bir yandan da  vatandaslarla bir araya gelen Suruç Belediye Başkanı Tarık AÇIKGÖZ, bu kezde mahalle muhtarları ile bir araya  geldi , Belediye hizmetleri hakkında bilgi verip muhtarların taleplerini dinledi.

Öğretmenevi   toplantı salonunda  yaklaşık 100 muhtar ile bir araya gelen Başkan Açıkgöz , ayrım yapmadan her mahalleye eşit hizmeti götürme gayreti içinde olduklarını belirterek muhtarlardan mahallelerin sorunlarının tespitinde yardım istedi. Suruç Belediyesi’nin yapacağı proje ve çalışmalar hakkında detaylı bilgiler veren Açıkgöz, “  her mahallemize öncelikli ihtiyaçlara göre hizmetlerimizi ayrım gözetmeksin götürüyoruz. Amacımız her mahallesi yanşanılabilir daha güzel Suruç'u oluşturmak” dedi. Başkan Açıkgöz, “Belediye olarak halkımızın huzurunu ve refah seviyesini yükseltmek için gece gündüz demeden çalışıyoruz. Türkiye´de istikrar ve güvenin artık önemli öğeler olduğunu toplumun her kesimi biliyor. Bu sebepten dolayı her kesim yaptığımız hizmetleri destekliyor ” dedi.

Muhtarlara sosyal taraf olarak değil her zaman sosyal ortak anlayışı ile baktıklarını söyleyerek Başkan Açıkgöz “Muhtarlarımıza çok büyük önem vermekteyiz, onlar bizim gözümüz, kulağımız. Sorunları, istekleri en iyi bilen onlardır. Belediye olarak muhtarlarımıza elimizden gelen desteği sağlayacağız  ”  dedi.

Yapılan toplantının çok verimli olduğunu, birçok sorun dile getirilirken, bunlara anında yine bu toplantıda karşılıklı çözüm önerilerinin de sunulmasının  ardından Başkan Açıkgöz'e İçme suyu , Yol , Taziye evi , Park ve Okul gibi bir çok sorunu aktaran   muhtarlar da “başkanımızla el ele,  ilçemizin yönetimine katkı sağlamak bizleri mutlu ediyor” dedi.

Toplantı karşılıklı görüş alışverişleri ile son buldu.

CENAZE YIKAMA ve NAKIL ARACI HİZMETE GİRDİ
sanalbasin.com üyesidir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 Isparta'da eğitim uçağı düştü 3 şehit
Isparta'da eğitim uçağı düştü 3 şehit
Beyoğlu'nda silahlı saldırı 3 yaralı
Beyoğlu'nda silahlı saldırı 3 yaralı