Advert
Advert

Engelliler müzik grubu kurdu

ŞANLIURFA'da, Büyükşehir Belediyesi Engelliler Yaşam ve Koordinasyon merkezinde açılan müzik kursuna katılan bir grup engelli, kendi müzik grubunu kurdu. Dama adını verdikleri müzik grubunun engelli üyeleri, kendilerini ziyarete gelen Başkan Nihat Çiftçi için türküler seslendirdi.

Engelliler müzik grubu kurdu
Engelliler müzik grubu kurdu Admin
Bu içerik 918 kez okundu.
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

 

Büyükşehir Belediyesi Engelliler Yaşam ve Koordinasyon merkezinde açılan müzik kursuna katılan engelliler ilk konserini verdi. Engellilerden oluşan ve 'Dama müzik grubu adını verdikleri engelli üyeler 3 Aralık Dünya Engelliler günü nedeniyle kendilerini ziyarete gelen Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, için türkü seslendirdi. 

Engelli vatandaşların gelişimlerine yönelik her türlü faaliyetin gerçekleştirildiği merkezi Şanlıurfa'ya kazandırmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade eden Çiftçi, şunları söyledi:

"Engelliler Yaşam ve Koordinasyon merkezimizi ziyaret ettik. Merkezimiz Türkiye'nin en büyük merkezi haline getirildi. Dama müzik grubunu kuran kardeşlerimizi de dinleme fırsatı bulduk. Çok güzel bir müzik grubu kurulmuş. Çok duygusal anlar yaşadık. Arkadaşlarımızı tebrik ediyorum. Dama müzik grubumuzun çok güzel işlere imza atacağından eminim. Kardeşlerimiz azimle çok güzel işler başardıklarını gösterdiler. Hepsi birbirinden değerli arkadaşlarımız. Biz her zaman onların yanında yer aldık ve yer almaya devam edeceğiz."

 

Engelliler müzik grubu kurdu
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ödemiş de Minibüs uçuruma yuvarlandı: 3 ölü
Ödemiş de Minibüs uçuruma yuvarlandı: 3 ölü
Suriye ordusu  birkaç saat içinde Afrin'e girecek iddiası
Suriye ordusu birkaç saat içinde Afrin'e girecek iddiası
şanlıurfa urfa