Advert

Başkan Çiftçi engellilerle buluştu

ŞANLIURFA Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Engelliler Haftası etkinlikleri kapsamında düzenlenen yemeğe katıldı.

Başkan Çiftçi engellilerle buluştu
Bu içerik 179 kez okundu.
Advert

 

Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi ile eşi Sema Çiftçi, Engelliler Haftası nedeniyle bir lokantada düzenlenen yemeğe katıldı. Engelliler ve ailelerine yönelik düzenlenen yemeğe katılan Başkan Çiftçi, Şanlıurfa'da engellilere yönelik yapılan çalışmaları anlatarak şunları söyledi:

"Kardeşlerimiz için Büyükşehir Belediyesi olarak güzel bir gece düzenledik. 3 Aralık Dünya Engelliler Günü sizin gününüz. Hepimiz birer engelli adayıyız. Bu hiç bir zaman sizi yaşama sevincinden yaşama olan aşkınızdan alıkoymasın. Hepiniz aileleriniz için, şehrimiz için, bizler için çok değerliniz. Çalışma arkadaşlarımızla birlikte, meclis arkadaşlarımızla birlikte şehrimizi yapılandırırken, yapılan her tesiste, kaldırımda, parkta engelsiz bir hale getirmeye çalışıyoruz. Şanlıurfa'da engellilere yönelik güzel merkez açtık. Bu merkez dünyada eşi benzeri olmayan bir merkezdir ve Türkiye'de bir numaradır. Hiç bir ilde engelli kardeşlerimiz için bu kadar fonksiyonel yapılan bir merkez yoktur."

 

Başkan Çiftçi engellilerle buluştu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İstanbul Şehir Üniversitesi Öğrencileri İş Dünyası İle Buluştu
İstanbul Şehir Üniversitesi Öğrencileri İş Dünyası İle Buluştu
Tunceli  de Düşen helikopterin enkazından ilk görüntüler
Tunceli de Düşen helikopterin enkazından ilk görüntüler