Advert
Advert

Şanlıurfa'da sınav protokolü

ŞANLIURFA'nın Haliliye Belediyesi ile İl Milli Eğitim Müdürlüğü arasında 13 ilçede 77 bin öğrenciyi kapsayan deneme sınavı düzenleme projesi kapsamında protokol imzalandı.

Şanlıurfa'da sınav protokolü
Şanlıurfa'da sınav protokolü Admin
Bu içerik 834 kez okundu.
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

 

Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, il genelinde eğitim seviyesini yükseltmek ve TEOG ile LYS'ye girecek öğrencilerin sınav becerisini yükseltmek için İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile protokol imzaladı. İl genelinde 7'nci ve 11'inci sınıflardaki 77 bin öğrencinin katılacağı deneme sınavı basım işi Haliliye Belediyesi tarafından gerçekleştirilecek. Haliliye Belediye Başkanlığında düzenlenen imza törenine Başkan Fevzi Demirkol ve İl Milli Eğitim Müdürü Metin İlci katıldı. 

Protokolün imzalanmasının ardından proje hakkında bilgi veren Başkan Demirkol, şunları söyledi:

"Gençler bizim geleceğimiz ve istikbalimizdir. Gençlerimizin en iyi şekilde yetişmesi ve bilgiyle donatılmaları için, İl milli Eğitim Müdürlüğümüzün tüm öğretmenlerinin çabalarına maddi açıdan katkıda bulunduk. 13 ilçemizde eğitim seviyesinin yükselmesine bir nebze de katkımız olsa biz Haliliye Belediyesi olarak bundan mutluluk duyacağız. İl genelinde 7'nci ve 11'nci sınıflardaki 77 bin öğrencinin katılacağı deneme sınavı basım işi Haliliye Belediyesi tarafından gerçekleştirilecektir. Öğrencilerimize hayırlı olsun."

Milli Eğitim Müdürü Metin İlci ise  "7'nci ve 11'inci sınıflarımıza deneme sınavı yapmak üzere bir protokol imzaladık. Belediye Başkanımız Fevzi Demirkol'a teşekkür ediyorum. Öğrencilerimiz adına gerçekten hayırlı güzel bir çalışma olacaktır. Bu deneme sınavları ile öğrencilerimiz daha çok deneme sınavı yapıp bilgi ve başarılarını arttırmaya yönelik bir çaba içerisine girmiş olacaklardır" diye konuştu.

 

Şanlıurfa'da sınav protokolü halilye belediyesi haberi urfada
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ege açıklarında battı: 16 kişi hayatını kaybetti
Ege açıklarında battı: 16 kişi hayatını kaybetti
Nepal'de uçak kazası: En az 40 ölü 22 yaralı
Nepal'de uçak kazası: En az 40 ölü 22 yaralı
şanlıurfa urfa