Advert

EĞİTİM-BİR-SEN’den ŞUÇGAD’aziyaret

Memur-sen Konfederasyonu Eğitimciler Birliği Sendikası şube başkanı İbrahim Coşkun, Şanlıurfa Çalışan Gazeteciler Derneği (ŞUÇGAD) başkanı Tahir Gülebak’ı ziyaret etti.

EĞİTİM-BİR-SEN’den ŞUÇGAD’aziyaret
Bu içerik 185 kez okundu.
Advert

Dernek binasında gerçekleştirilen ziyarette konuşan Eğitim-Bir-Sen şube başkanı Coşkun, basın mensuplarıyla iletişim sağlanması gerekildiğini söyledi.

Başkan Coşkun, “Bizler Memur-sen Eğitim-Bir-Sen ailesi olarak en azından çalışan gazetecilerimizi hem yerinde görmek hem var olan iletişimlerimizi sağlamak sorun sıkıntılarımızı birbirimize aktararak en azından bizde üzerimize düşeni sivil toplum kuruluşu olarak bu konuda gereğini yerine getirmek için ziyarette bulunduk. Sağolsun başkanımız kabul etti. Gündem ile ilgili genel konularla ilgili bilgi alışverişinde olacağız. İnşallah Urfa’mız için insanlarımız için milletimiz için hayırlı olur” ifadelerini kullandı.

Şanlıurfa Çalışan Gazeteciler Derneği Başkanı Tahir Gülebak ise gerçekleştirilen ziyaretten memnun kaldıklarını koordinasyonlu çalışmalar doğrultusunda başarı elde edileceğini dile getirdi.

Gerçekleştirilen ziyaret çekilen hatıra fotoğrafı ile son buldu.

 

EĞİTİM-BİR-SEN’den ŞUÇGAD’aziyaret
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İstanbul Şehir Üniversitesi Öğrencileri İş Dünyası İle Buluştu
İstanbul Şehir Üniversitesi Öğrencileri İş Dünyası İle Buluştu
Tunceli  de Düşen helikopterin enkazından ilk görüntüler
Tunceli de Düşen helikopterin enkazından ilk görüntüler