Advert
Advert

BAŞKAN ÇİFTÇİ, HARRAN'DAKİ ASFALTLAMAYI DENETLEDİ

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi tarafından Harran ilçesinde devam eden asfaltlama çalışmasını denetleyen Başkan Çiftçi:" Harran'ımıza hayırlı olsun" dedi.

BAŞKAN ÇİFTÇİ, HARRAN'DAKİ ASFALTLAMAYI DENETLEDİ
BAŞKAN ÇİFTÇİ, HARRAN'DAKİ ASFALTLAMAYI DENETLEDİ Admin
Bu içerik 574 kez okundu.
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri daire Başkanlığımıza bağlı Asfaltlama Şube Müdürlüğünün Harran ilçesinde ana bulvar çalışmaları çerçevesinde Necmettin Cevheri Caddesi asfaltlanma işlemi tamamlandı.

 

Tarihi ve turizm merkezi Harran ilçesinde yapılacak çalışmalar için koruma kurullarından alınan izinlerden sonra çalışmaya başladıklarını belirten Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Çiftçi: "Yol asfaltlama çalışmaları var. Altyapısı tamamlanan Necmettin Cevheri Caddesindeyiz. Harran bizim için çok önemli bir ilçedir. Tarihi ve turistik bir ilçemizdir. Bu ilçeye hizmet etmek bizim için onur vericidir. Gerek koruma planı, gerek imar planı, izinler, kurul izinleri alındı. Fen İşleri daire Başkanlığımıza bağlı Asfaltlama Şube Müdürlüğümüz ekipleri Harran ilçemizde çalışıyor. Çalışmaları yerinde denetlemek için buradayız. Bulvar çok güzel oluyor. Daha bir çok hizmet Harran'ımıza gelecek. Yapılacaklar çalışmalar planlanıyor. Büyükşehir Belediyemiz 124 bin metrekarelik kilitli parke taşı döşedi. Şimdi de asfaltlanması gereken yerlerde asfaltlama çalışması yapıyoruz" dedi.

 

"MEZARLIK ONARILIYOR"

Medeniyetler barındıran Harran ilçesinde ecdada saygıyı ifade eden mezarlıkların ilçeye yakışır bir düzenleme için çalışmalara başladıklarını ifade eden Başkan Çiftçi: "Mezarlık onarım, tadilat, ihata, duvarları, aydınlatma ve ara yollarına girildi. Yine turizm amaçlı yolumuzun asfaltlanması çalışması yapılıyor. Sur içi alt yapı çalışmaları devam ediyor. Bunun yanında Harran'a kazandıracağımız yeşil alan çalışmamız proje aşamasında. Çalışkan kadromuzla Harran'a daha çok çalışmalarımız olacak. Söylediğini yapan bir kadro, icracı bir kadro var. Emeği geçen arkadaşlarımız kutluyor Harran'ımıza hayırlı olsun" dedi.

 

 

 

 

 

BAŞKAN ÇİFTÇİ HARRAN'DAKİ ASFALTLAMAYI DENETLEDİ
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ödemiş de Minibüs uçuruma yuvarlandı: 3 ölü
Ödemiş de Minibüs uçuruma yuvarlandı: 3 ölü
Suriye ordusu  birkaç saat içinde Afrin'e girecek iddiası
Suriye ordusu birkaç saat içinde Afrin'e girecek iddiası
şanlıurfa urfa