Advert

Hilvan'da Kick Box başarısı

ADANA'da, 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri adına düzenlen Muay Thai Turnuvası'na Şanlıurfa'nın Hilvan İlçesi'nden katılan Kick Box sporcuları 5 ödül kazandı.

Hilvan'da Kick Box başarısı
Bu içerik 361 kez okundu.
Advert

 

Şimdiye kadar çıktıkları bütün maçlarda başarı elde eden Kick Box sporcuları, Adana'da 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri adına düzenlenen Muay Thai Turnuvası'nda 2 birincilik, 2 ikincilik ve 1 üçüncülük olmak üzere toplam 5 ödül alarak başarı elde etti. Toplamda 23 ilden 517 sporcunun katılımıyla gerçekleşen turnuvada aldıkları başarı ödülleriyle birlikte kendilerine sponsor olan Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık'ı ziyaret eden Kick Box sporcuları, desteklerinden dolayı teşekkür etti.

Takımın antrenörü Mehmet Emre Bebe, "Kendi imkanlarımızla turnuvaya katılma şansımız yoktu. Ancak genç yeteneklerimizin gösterdikleri çabanın boşa çıkmaması için belediyemize başvuruda bulunak destek istedik. İsteğimizi geri çevirmeyip her türlü masrafımızı karşılayan ve bize iyi bir moral veren belediye başkanımıza çok teşekkür ediyoruz" dedi.

Kick Box sporcularının elde ettikleri başarının gurur verici olduğunu kaydeden Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık ise, desteklerinin devam edeceğini söyledi.

 

Hilvan'da Kick Box başarısı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İstanbul Şehir Üniversitesi Öğrencileri İş Dünyası İle Buluştu
İstanbul Şehir Üniversitesi Öğrencileri İş Dünyası İle Buluştu
Tunceli  de Düşen helikopterin enkazından ilk görüntüler
Tunceli de Düşen helikopterin enkazından ilk görüntüler