Advert

MANİSA da Hamile kadın parkta spor yaparken saldırıya uğradı

-Turgutlu'da 4 aylık hamile olan Ebru Tireli, parkta spor yaptığı sırada kimliği belirsiz bir erkeğin saldırısına uğradı. Darp edilen Tireli, hastaneye kaldırıldı.

MANİSA da  Hamile kadın parkta spor yaparken saldırıya uğradı
Bu içerik 201 kez okundu.
Advert

 

Manisa’nın Turgutlu ilçesinde, 4 aylık hamile olan Ebru Tireli, evinin yakınında bulunan parkta spor yaparken kimliği bilinmeyen bir erkeğin saldırısına uğradı. Kırmızı bir arabadan inip yürüyüş yapan Tireli’nin yanına gelen saldırgan, “Bir daha burada yürüyüp, spor yapmayacaksın” tehdidinde bulunduktan sonra ayakkabısını çıkarıp Tireli’ye vurmaya başladı. 

Yüzüne aldığı darbelerle yere düşen Tireli, karnındaki bebeğini korumak için saldırgandan özür dilemek zorunda kaldı.

'GÖZÜ DÖNMÜŞ BİR ŞEKİLDE VURUYORDU'


Yaşadıklarını anlatan Tireli, hamile olduğunu belirtmesine rağmen saldırganın kendisini darp etmeye devam ettiğini söyleyerek, “Hamileyim ne olur vurma diyerek yalvardım, ne olduğunu anlamadım. Gözü dönmüş bir şekilde bana vurmaya devam etti. Yere düştüm, başımı kaldırıma vurdum, bu kez üzerime çıkıp, yüzüme vurmaya devam başladı. Hem küfür ediyor hem de vuruyordu. Sonra birden beni bırakıp kaçtı” dedi.

'HAKKIMIZI SONUNA KADAR ARAYACAĞIZ'

Ebru Tireli’nin eşi Akın Tireli de, şahsın cezalandırılmasını istediklerini belirterek, “Bu şahsın biran önce yakalanarak cezaya çarptırılmasını istiyoruz. Eşimin başına gelenlere inanmak çok güç. Hamile kadına bu nasıl yapılabilir? Bir saldırgan yüzünden hem eşimden hem de doğmamış çocuğumdan olabilirdim. Bizim hiçbir kimse ile ne kavgamız ne de bir husumetimiz var. Adalet karşısında hakkımızı sonuna kadar arayacağız” diye konuştu.

 

manisa kadın hamile saldırı urfada haber manisahaberi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Suriye: Bizimle koordinasyonsuz Rakka'ya müdahale meşru olmaz
Suriye: Bizimle koordinasyonsuz Rakka'ya müdahale meşru olmaz
Ünlü Oyuncu Vasfi Arşan Çelik'ten Aşk Tweeti!
Ünlü Oyuncu Vasfi Arşan Çelik'ten Aşk Tweeti!