Advert
Advert

İş Adamı Cengiz Gider` den Örnek Davranış

Tüm Türkiye de devam eden doları boz kampanyasına Gaziantepli İş Adamı Lider Medya Yönetim Kurulu Başkanı ve Diriliş Başkanları Gaziantep İl Başkan Yardımcısı Cengiz Gider’de örnek bir davranışla katıldı. 15.000 doları bozdurup Türk lirasına çeviren Cengiz Gider’’

İş Adamı  Cengiz Gider` den Örnek Davranış
İş Adamı  Cengiz Gider` den Örnek Davranış Admin
Bu içerik 1859 kez okundu.
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

ABDULLAH YİĞİT –GAZİANTEP 


 Tüm Türkiye de devam eden doları boz kampanyasına Gaziantepli İş Adamı Lider Medya Yönetim  Kurulu Başkanı ve  Diriliş Başkanları Gaziantep İl Başkan Yardımcısı Cengiz Gider’de örnek bir davranışla katıldı. 15.000 doları bozdurup Türk lirasına çeviren Cengiz Gider’’ bu vatandaşlık görevi, Türkiye de Türk parasından başka para kullanmak vatana ihanet; vatandaşlığa ihanettir’’ dedi.
 
Tüm yurtta başlatılan ve her geçen gün halkın desteği ile daha da büyüyen doları boz oyunu boz kampanyasına önemli bir katkıda Lider Medya Grup Yön. Krl. Bşk. Ve Diriliş Başkanları Gaziantep İl Başkan Yardımcısı Cengiz Gider’den geldi.
 
 
Döviz bürosuna giderek 15.000 dolar birikimini Türk lirasına çeviren Cengiz Gider bunun bir vatandaşlık görevi olduğunun altını çizerek’’ ülke genelinde dış güçlerin her alanda ve her kurumda ister istemez baskısını hissetmekteyiz. Cumhurbaşkanımız Ve Reisimiz Recep Tayyib Erdoğan'ı bu konuda yalnız bırakmamalıyız.  Türkiyeyi durdurmak için her yolu deneyenler bu defa ekonomik saldırıya başladı. Şimdi sıra ‘dolar alın, Türk ekonomisini çökertin’ diye yaygara yapan FETÖ’cü ve diğer hainlere karşı en kolay mücadelede. Gezi’de, yargı kumpasında, sokak kalkışmaların da ve darbe girişiminde hedeflerine ulaşamayanlar yine harekete geçti.
 
Ekonomiyi çökerterek Cumhurbaşkanı Erdoğan ve hükumete diz çöktürmek için FETÖ ile diğer örgütler “Dolar alın, TL kullanmayın. Alışveriş yapmayın” çağrılarına başladı. 15 Temmuz’da hainlere karşı canını bile veren vatandaşlar şimdi suni olarak yükseltilen dolarla mücadele edecek. Halk elindeki dövizi bozdurarak hainlerin yeni kalkışmasına engel olacak.
 
15 Temmuz’da Fethullahçı teröristlere haddini bildiren Türkiye şimdi ekonomik silahlarla saldırıya geçenlere karşı yeni bir mücadele veriyor. Yenikapı’da taçlanan demokrasi nöbetlerinde olduğu gibi yeni bir tarih yazmaya hazırlanıyor.
 
15 Temmuzdaki hain darbe girişiminde yaklaşık 8 milyar doların bozdurulup Türk Lirası olarak bankalara yatırıldığını unutmamalıyız.
 
Dolara karşı yapılan bu mücadele aynı zamanda ülkemizin bağımsızlığı anlamına da gelen bir mücadeledir. Türk lirasının itibarını korumak bizim elimizde unutmayın 15 temmuz gecesinden sonra Fetöcülere karşı devletimizi savunurken onların kirli bir dolar oyununa karşı ülke genelinde bir mücadele verdik.
 
Bu Türk halkının ekonomik anlamda verdiği savaşında bir zaferiydi. Ülkemizi Amerika dan yönetmek isteyenlere karşı ülkemizin hiçbir yerinde ve hiçbir makamında dış güçler istemiyoruz. Bu nedenle cüzdanımızdaki dolarları bozdurarak ülke genelinde yalnızca Türk lirası kullanıyoruz.
 
Bir çok kurumda ve bir çok alış veriş de Türkiye de halen doları kullanmaktayız. Biz ülkemizi sevdiğimiz gibi paramızı da çok seviyoruz. Bence yapılan bu mücadele dışa bağımlılığımızın sona erdirilmesi adına da önemli bir hamledir. Türk vatandaşı olarak zamanında yedi düvele hükmetmiş Osmanlının torunları olarak bu gün bu  kampanya ile Türkün gerektiğinde ne kadar güçlü ve dirayetli olduğunu bir kere daha gösterdik. Bize dayatılan sistemleri kullanmak zorunda olmadığımızı, bağımlı halde olmadığımızı ve gerektiğinde ülkemizin bekası ve bağımsızlığı için bize dayatılan tüm bu sistemleri reddederek kendi bağımsız irademizi kullanabileceğimizi bir kere daha gösterdik. Bende reisimizin ve halkımızın bu başlattığı kampanyaya birikimlerimin tamamını Türk lirasına çevirerek destek veriyorum. Ve tüm vatandaşlarımızı da Türkiye de sadece Türk lirası kullanmaya davet ediyorum’’ dedi.

İş Adamı Cengiz Gider` den Örnek Davranış
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ödemiş de Minibüs uçuruma yuvarlandı: 3 ölü
Ödemiş de Minibüs uçuruma yuvarlandı: 3 ölü
Suriye ordusu  birkaç saat içinde Afrin'e girecek iddiası
Suriye ordusu birkaç saat içinde Afrin'e girecek iddiası
şanlıurfa urfa