Advert
Advert

İstanbullu annelerden, Ceylanpınarlı öğrencilere yardım

STANBUL'dan gönüllü anneler, Şanlıurfa'nın Ceylanpınar İlçesi'ndeki Gümüş İlkokulu öğrencilerine bot ve mont yardımında bulundu.

İstanbullu annelerden, Ceylanpınarlı öğrencilere yardım
İstanbullu annelerden, Ceylanpınarlı öğrencilere yardım Admin
Bu içerik 710 kez okundu.
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İstanbul'da 2 bin 800 kişilik bir ekip adına Ceylanpınar'a gelen 5 anne, ilçe merkezine 10 kilometre uzaklıkta bulunan Gümüş İlkokulu'nda eğitim ve öğretim gören öğrencilere bot ve mont yardımında bulundu. Yapılan giyim yardım sonrası Ceylanpınar Belediye Başkanı Menderes Atilla'nın talimatıyla da  öğrencilere oyuncaklar dağıtıldı. Öğrencilere oyuncaklarını ise, Belediye Başkanvekili Murat Daş başkanlığında Belediye Meclis üyeleri Aziz Demir ile Cemal Karatay tarafından dağıtıldı.

Dondurucu soğukların gelmesiyle birlikte farklı il ve ilçelerinde her yıl ihtiyaç sahibi öğrencilere yardım eli uzattıklarını söyleyen gönüllü anneler adına konuşan Filiz Öztürk şunları söyledi:

"Kendi çevremizi bu anlamda harekete geçirip bot, mont gibi her türlü temel ihtiyaçlarla ilgili destek toplamaya çalışıyoruz. Her yere gidemiyoruz yetişemiyoruz ama mümkün olduğunca kendimizde gidip okullarda çocuklarla birlikte bu dağıtımı gerçekleştirmeye çalışıyoruz. Umarız bu kartopu gibi büyür ve çoğalır. Bize destek veren Ceylanpınar Belediyesi'ne çok çok teşekkür ediyoruz. Başkanları nezdinde özellikle böyle destekleri aldıkça biz galiba daha rahat çalışacağız."

Belediye Başkan Vekili Murat Daş ise, gönüllü annelere çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

 

İstanbullu annelerden Ceylanpınarlı öğrencilere yardım
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Suriye ordusu  birkaç saat içinde Afrin'e girecek iddiası
Suriye ordusu birkaç saat içinde Afrin'e girecek iddiası
Şehitlerin Naaşına Ulaşıldı
Şehitlerin Naaşına Ulaşıldı
şanlıurfa urfa