Advert
Advert

BÜYÜKŞEHİR'DEN EŞİT HİZMET ANLAYIŞI

Şanlıurfa'nın merkez mahallelerinin yanı sıra kırsal mahallelere de hizmeti eşit götürmek için planlama yapan ve bu kapsamda çalışmalarına araklıksız devam eden Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Bozova'nın Yaylak ve Yaslıca Mahallelerinde devam eden çalışmaları denetledi.

BÜYÜKŞEHİR'DEN EŞİT HİZMET ANLAYIŞI
BÜYÜKŞEHİR'DEN EŞİT HİZMET ANLAYIŞI Admin
Bu içerik 600 kez okundu.
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yaylak'ta devam eden çalışmaları meclis üyeleri ve ilçe başkanlarıyla birlikte inceleyen Başkan Nihat Çiftçi, ihtiyaçların tespit edildiği bu anlamda yapılan planlama çerçevesinde hizmetin yapıldığını belirtti.

 

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi olarak merkez mahallelerin yanında kırsaldaki mahallelerde de güzel çalışmalar sürdürdüklerini belirten Başkan Nihat Çiftçi, "Yaylak, beldeden dönüşen büyük bir mahallemiz. Burada Fen İşleri Daire Başkanlığımız Yol Şube Müdürlüğümüz sıcak asfalt uygulaması yaptı. 18 bin kilometrelik sıcak asfalt uygulaması yapıldı. İhtiyaçlar tespit edilmiş durumda. Büyükşehir mümkün mertebe güzel ve sağlam uygulamalarını her mahalleye taşıyor. Güzel çalışmalarımız oldu. Meclis üyelerimiz, ilçe başkanlarımız ve çalışma arkadaşlarımızla beraber denetledim" dedi.

 

"NÜFUSA GÖRE HİZMET YAPIYORUZ"

Buradan Yaslıca Mahallesine geçen Başkan Çiftçi, Büyükşehir Belediyesinin yaptığı çalışmaları denetledi.

Adil bir şekilde herkese hizmet götürdüğünü belirten Başkan Çiftçi, "Bir yıldır Yaslıca'da alt yapı çalışmalarımız Şanlıurfa Su ve Kanalizasyon Genel Müdürlüğümüz (ŞUSKİ) tarafından devam ediliyordu. Şimdi de Fen İşleri Daire Başkanlığımız tarafından kilitli parke çalışması başladı. Çalışmalar için ilçe merkez baz alınıyor. İlçe Merkezden sonra beldelerden çıkan büyük mahalleler ve daha sonra nüfusa göre hizmet adil bir şekilde gelecek. Yaslıca'ya hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Zaman içerisinde her bölgeyi bir bir çözeceğiz" diye konuştu.

Başkan Çiftçi'ye temasları sırasında Büyükşehir Belediyesi Meclis üyeleri eşlik etti.

BÜYÜKŞEHİR'DEN EŞİT HİZMET ANLAYIŞI
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ödemiş de Minibüs uçuruma yuvarlandı: 3 ölü
Ödemiş de Minibüs uçuruma yuvarlandı: 3 ölü
Suriye ordusu  birkaç saat içinde Afrin'e girecek iddiası
Suriye ordusu birkaç saat içinde Afrin'e girecek iddiası
şanlıurfa urfa