Advert
Advert

Bşk.Sözen Yunan Hükümetini Tavrından Dolayı Kınıyorum

Anadolu Güvenlik Korucuları ve Şehit Aileleri Konfederasyonu Genel Başkanı Ziya SÖZEN Yaptığı Basın Açıklamasında Şunları Söyledi :15 Temmuz darbesinin en kritik ve gizemli isimlerinden olan Yunanistan'a kaçan sözde üniformalı hainler Yunan mahkemelerince ülkemize iadeleri kabul edilmemiş , Yunan mahkemeleri darbeci zihniyete sahip çıkmıştır.

Bşk.Sözen Yunan Hükümetini Tavrından Dolayı Kınıyorum
Bşk.Sözen Yunan Hükümetini Tavrından Dolayı Kınıyorum Admin
Bu içerik 715 kez okundu.
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

ABDULLAH YİĞİT-ANKARA 


Anadolu Güvenlik Korucuları ve Şehit Aileleri Konfederasyonu Genel  Başkanı  Ziya SÖZEN  Yaptığı Basın Açıklamasında Şunları Söyledi :15 Temmuz darbesinin en kritik ve gizemli isimlerinden olan Yunanistan'a kaçan sözde üniformalı hainler Yunan mahkemelerince ülkemize iadeleri kabul edilmemiş , Yunan mahkemeleri darbeci zihniyete sahip çıkmıştır. 
Sözde komşumuz olan ama her ortamda bize düşmanca tutum takınan Yunan devletini bu düşmanca tavrından dolayı kınıyoruz. 
Bizim halkımıza kurşun sıkan hain alçak teröristleri koruyan kollayan hangi ülke olursa olsun bizim nazarımızda bize silah sıkan teröristlerden farkı yoktur. 
Üç tarafı Deniz'lerle Dört tarafı hainlerle olduğu bir ülkede yaşıyoruz. Bize dost ve komşu gibi görünen ülkeler en zor Zamanımızda yanımızda durmayıp teröristleri himaye etmeyi tercih etmişlerdir. Biliyoruz ki bunların bu düşmanca tutumu bugünlere değil mazisi çok geçmişe dayanmaktadır. Çanakkale 'de ATA'larımıza diz çöken bu hain zihniyetin torunları kendince bizden intikam almaktadır. Son Zamanlarda Avrupalı ülkelerin düşmanca tavrının altında geçmişten gelen kuyruk acıları bulunmaktadır. Avrupalılar bu düşmanca tavırlarıyla kendilerince bizi köşeye sıkıştırma çabası içindeler. 
Bu içteki şer odakları ve dışarıdaki ağa babaları unutmamalıdırlar ki , dün olduğu gibi bugün de yarında bunların tehditlerine santajlarına asla boyun eğmeyeceğiz. Onlar bizi bölmek parçalamak istedikçe bizler daha da kenetleneceğiz. Onlar oyunlar sinsi planlar geliştirdikçe bizler Allah'ın izni ile bu sinsi planları bozacağız. Bu oyunlarını Çanakkale'de bozduk , 15 temmuz darbe girişiminde bozduk. Bundan ders alamayanlara yeri ve Zamanı geldiğinde tekrar derslerini bildireceğiz.Millet olarak dün olduğu gibi bugünde halkın büyük çoğunluğunun oylarıyla seçilmiş sayın Cumhurbaşkanı'mızın yanındayız yarında yanında olmaya devam edeceğiz.
Bizim Yunanistan ve benzeri ülkelere tavsiyemiz gittikleri bu yanlış yoldan dönmeleridir. Yoksa Ateş olsanız cürmünüz kadar yer yakarsınız. Unutmayın ki dostluğumuz mertçe olduğu gibi düşmanlığımız da çok serttir. Bizim düşmanlığımızı kazanan hiç bir ülke iflah olmamıştır. Tarih bunun canlı örnekleriyle doludur. 

 

Bşk.Sözen Yunan Hükümetini Tavrından Dolayı Kınıyorum
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ödemiş de Minibüs uçuruma yuvarlandı: 3 ölü
Ödemiş de Minibüs uçuruma yuvarlandı: 3 ölü
Suriye ordusu  birkaç saat içinde Afrin'e girecek iddiası
Suriye ordusu birkaç saat içinde Afrin'e girecek iddiası
şanlıurfa urfa