Advert
Advert

Askon Ankara Şube Bşk. Eyyüpoğlu Terörü Lanetledi

Askon Ankara Şube Başkanı Şanlıurfalı İş Adamı Abdurrahman Eyyüpoğlu “Milletimiz bu zor günleri de birlik ve beraberlikle atlatacaktır.”

Askon Ankara Şube Bşk. Eyyüpoğlu  Terörü Lanetledi
Askon Ankara Şube Bşk. Eyyüpoğlu  Terörü Lanetledi Admin
Bu içerik 516 kez okundu.
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR


ABDULLAH YİĞİT 


Askon Ankara Şube Başkanı Şanlıurfalı İş Adamı Abdurrahman  Eyyüpoğlu “Milletimiz bu zor günleri de birlik ve beraberlikle atlatacaktır.”
Askon Ankara Şube Başkanı Şanlıurfalı İş Adamı Abdurrahman  Eyyüpoğlu, Masum insanları hedef alan alçak saldırıyı lanetlediğini belirtti. Eyyüpoğlu , İstanbul’da gerçekleştirilen terör saldırısına ilişkin yaptığı açıklamada, Türkiye’nin birlik ve beraberliğini istemeyen hain güçlerin bir kez daha devre girdiğini ifade etti.Son bir yılda birçok asker, polis ve sivili terör saldırılarında kaybetmenin üzüntüsünü yaşadıklarını vurgulayan Eyyüpoğlu, şöyle devam etti:“Geçmişte en barbar toplulukların dahi mübarek zaman dilimlerinde savaşmayı yasakladığını biliyoruz. Bu hainlerin kutsalı yok, amaçları ülkede kaos ve kargaşa oluşturmaktır.  Ülkemiz zor bir süreçten geçiyor. Milletimiz bu zor günleri de birlik ve beraberlikle atlatacaktır.  Bu cennet vatana kast eden terör eylemlerini ve arkasındaki şer güçleri lanetliyorum.”
Terörden ve kaostan medet umanların hiçbir zaman hedefine ulaşamayacağını ifade eden Eyyüpoğlu, İstanbul’da şehit olanlara Allah’tan rahmet, yaralılara da şifa diledi.

 

Askon Ankara Şube Bşk. Eyyüpoğlu Terörü Lanetledi
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ege açıklarında battı: 16 kişi hayatını kaybetti
Ege açıklarında battı: 16 kişi hayatını kaybetti
Nepal'de uçak kazası: En az 40 ölü 22 yaralı
Nepal'de uçak kazası: En az 40 ölü 22 yaralı
şanlıurfa urfa