Advert
Advert

BİRKONFED ’DEN TERÖRE TEPKİ

BİRKONFED Genel Başkanı Osman Ünsal : “Terörden, kandan ve kargaşadan beslenen hain Guruba karşı , birlik ve beraberlikle cevap verelim.

BİRKONFED ’DEN TERÖRE TEPKİ
BİRKONFED ’DEN TERÖRE TEPKİ Admin
Bu içerik 361 kez okundu.
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

ABDULLAH YİĞİT 

 

 BİRKONFED Genel Başkanı Osman Ünsal : “Terörden, kandan ve kargaşadan beslenen hain Guruba karşı  , birlik ve beraberlikle cevap verelim. Türkiye güçlü ve büyük bir ülkedir, teröristlere ve destekçilerine gerekli cevabı vereceğine inanıyorum. Milletçe bir olma, birlik olma zamanıdır.”
BİRKONFED  İş Dünyası Konfederasyonu  Genel Başkanı Osman Ünsal  :  İstanbul’da gerçekleştirilen terör saldırısını kınayarak, şehitlere Allah’tan rahmet, yaralılara da şifa diledi. Ünsal, yaptığı açıklamada, bu saldırının tek amacının ülkenin birlik ve beraberliğini zedelemek olduğunu belirterek, ancak bunu amaçlayan hainlerin hiçbir zaman bu emellerine ulaşamayacaklarını söyledi. Menfur saldırının Türkiye’nin huzur ve kardeşliğine yapıldığını vurgulayan Ünsal , “Terörden, kandan ve kargaşadan beslenen hain güruha birlik ve beraberlikle cevap verelim. Onları sevindirmemek için eskisinden daha çok kenetlenelim. Bu hain eylemler artık dünyanın önemli bir sorunu haline gelmiştir. 
Dünya devletlerinin de ortak hareket ederek bu hainlere gereken cevabı vermesi gerekmektedir. Menfur saldırıda hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, yakınlarına baş sağlığı diliyorum. Yaralılarımıza da acil şifalar diliyorum” diye konuştu. Türk milletinin birlik ve beraberliğini hedef alan bu saldırıyı gerçekleştirenleri ve arkasındaki kirli elleri lanetleyen Ünsal , bu saldırının son olmasını ümit ettiğini sözlerine ekledi.

BİRKONFED ’DEN TERÖRE TEPKİ
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ödemiş de Minibüs uçuruma yuvarlandı: 3 ölü
Ödemiş de Minibüs uçuruma yuvarlandı: 3 ölü
Suriye ordusu  birkaç saat içinde Afrin'e girecek iddiası
Suriye ordusu birkaç saat içinde Afrin'e girecek iddiası
şanlıurfa urfa