Advert
Advert
Advert

Şutb Meclis Bşk Eyyüpoğlu Terör Eylemini Kınadı

Şanlıurfa Ticaret Borsası Meclis Başkanı ve Doğan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Eyyüpoğlu : “Ülke olarak her zamankinden daha çok kenetlenmeye ve sağduyuya ihtiyacımız var”

Şutb Meclis Bşk Eyyüpoğlu Terör Eylemini Kınadı
Şutb Meclis Bşk Eyyüpoğlu Terör Eylemini Kınadı Admin
Advert

ABDULLAH YİĞİT


Şanlıurfa Ticaret Borsası Meclis Başkanı ve Doğan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Eyyüpoğlu  : “Ülke olarak her zamankinden daha çok kenetlenmeye ve sağduyuya ihtiyacımız var”
Şanlıurfa Ticaret Borsası Meclis Başkanı ve Doğan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Eyyüpoğlu :  Terörün bir insanlık suçu olduğunu belirterek, bu tür hain eylemlerin hiçbir açıklamasının olamayacağını söyledi. 
Eyyüpoğlu, İstanbul’da meydana gelen patlamaya ilişkin yaptığı açıklamada, cumartesi akşamı İstanbul’da gerçekleştirilen alçak saldırıda hayatını kaybeden şehitlere Allah’tan rahmet, yaralılara da şifa diledi. 
Terörün hiçbir gerekçesi olamayacağını belirten Eyyüpoğlu, insan öldürerek, kan dökerek hiçbir hedefe varılamayacağını vurguladı. Mevlit Kandili öncesi gerçekleştirilen menfur saldırının faillerinin dinden ve imandan uzak olduğunun bir kez daha görüldüğünü ifade eden Eyyüpoğlu, şunları söyledi:“Ülke olarak her zamankinden daha çok kenetlenmeye ve sağduyuya ihtiyacımız var. Bu hainlerin yegane amacı insanlarımıza korku salmak, birlikteliğimizi zayıflatmaktır. 
Ancak şu unutulmamalıdır ki bu ülkenin insanı terörden ve destekçilerinden hiçbir zaman korkmamış ve çekinmemiştir. Dünyanın en önemli şehirlerinden birinde gerçekleştirilen hain saldırı sonrası bütün ülkelerinin ortak karar alarak şer yapıların üzerine kararlılıkla gitmesi gerekmektedir. 
Terör sadece bizim ülkemizin sorunu değil, bugün İstanbul’da baş gösteren hainler yarın bir başka ülkede ortaya çıkabiliyor. Bu nedenle artık daha fazla geç kalınmadan terör şebekelerinin üzerine birlikte gidilmeli ve dünya bu hain yapılardan temizlenmelidir.”Eyyüpoğlu , herkesin sağduyuyla hareket ederek, teröre pirim vermemesi gerektiğini kaydetti.

 

Şutb Meclis Bşk Eyyüpoğlu Terör Eylemini Kınadı
sanalbasin.com üyesidir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GÜRCİSTAN'Batum'da otelde yangın: 12 ölü
GÜRCİSTAN'Batum'da otelde yangın: 12 ölü
KONYA'd Ak Partilileri taşıyan minibüs kaza yaptı 9 yaralı
KONYA'd Ak Partilileri taşıyan minibüs kaza yaptı 9 yaralı