Advert
Advert

GENÇLERDEN ÇEVİK KUVVETE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİ

Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren Gençlik Merkezi öğrencileri İstanbul’da gerçekleşen hain terör saldırısında şehit düşen polisleri anmak ve başsağlığı dilemek için Şanlıurfa Çevik Kuvvet amirliğini ziyaret etti.

GENÇLERDEN ÇEVİK KUVVETE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİ
GENÇLERDEN ÇEVİK KUVVETE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİ Admin
Bu içerik 787 kez okundu.
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

 

Ziyarete Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hakan Keşküş, Tesisler Şube Müdürü Emrah Yaşar, Gençlik Merkezleri Müdürü Mustafa Kırıkçı, Şanlıurfa Gençlik Merkezi Müdürü Mehmet Keskin, Gençlik Liderleri ve Öğrenciler katıldı.

Görev yapan Çevik Kuvvet ekibine Karanfil vererek başsağlığı dileyen öğrenciler üzüntülerini dile getirdiler.

Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl MüdürüKeşküş, İstanbul’da yaşanan menfur olaydan dolayı derin üzüntü duyduklarını dile getirerek emniyet teşkilatının zor şartlar altında kentin güvenliği için görev yaptığını söyledi.

 “UMARUM ÇOCUKLARIMIZ SİZLERİ ÖRNEK ALIR”

Müdür Keşküş, Çevik Kuvvet ekibiyle gençler için ele ele vereceklerini ve gençliği daha iyi yerlere getirmek için program düzenlemek istediklerini vurguladı.

Gençliğin onları örnek almasını vatan ve bayrak sevgisinin güçlendirilmesini isteyen Keşküş,  

“Kurum olarak biz hep gençlerle uğraşıyoruz dokunamadığımız her çocuktanda mesul olduğumuzu düşünüyoruz. Belki sıkıntılı problemli çok işlerde size düşüyor bu manada yükünüz çok ağır özellikle bu İstanbul da yaşanan menfur olayla ilgili hem şahsım adına hem kurum adına hem de gençlerimiz adına hepinize başsağlığı diliyoruz. İnşallah böyle bir olay bir daha yaşanmaz bizde inşallah bundan sonra gençliği daha iyi yetiştirmek için mücadele ederiz. İyi noktalara getiririz, sizleri örnek alırlar Başkomiserim Gökmen beye de söyledim bundan sonra aramızdaki iletişimle ilgili sıkıntıları ortadan kaldıralım beraber bir şeyler yapalım çocuklarımıza yönelik seminer olur, ziyaret olur, başarı hikayeleri olur inşallah dönem dönem sizleri rahatsız edeceğiz” İfadelerini kullandı.

Başkomiser Gökmen Gürbüz ise gerçekleştirilen ziyaretten memnun kaldıklarını bu tür ziyaretlerin sıklıkla yapılaması gerektiğini söyledi.

 

 

GENÇLERDEN ÇEVİK KUVVETE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİ
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ödemiş de Minibüs uçuruma yuvarlandı: 3 ölü
Ödemiş de Minibüs uçuruma yuvarlandı: 3 ölü
Suriye ordusu  birkaç saat içinde Afrin'e girecek iddiası
Suriye ordusu birkaç saat içinde Afrin'e girecek iddiası
şanlıurfa urfa