Advert
Advert

TGT OLARAK POLİSİMİN YANINDAYIZ

Türkiye Gençlik Teşkilatı Genel Başkanı Hakan Polat ,Beraberinde il Başkanları ve Genel Merkez Yöneticileri ile Beraber Bugün Ankara Çevik Kuvvet Şube Müdürü Yılmaz Ergan`a İstanbul ilindeki Terör Olayından dolayı Şehit olan Polis Memurları için Baş Sağlığı Dileyerek . TGT olarak Polisimin Yanımdayım dediler .

TGT  OLARAK   POLİSİMİN YANINDAYIZ
TGT  OLARAK   POLİSİMİN YANINDAYIZ Admin
Bu içerik 2427 kez okundu.
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

ABDULLAH YİĞİT –ANKARA 


Türkiye Gençlik Teşkilatı Genel Başkanı Hakan Polat  ,Beraberinde il Başkanları ve Genel Merkez Yöneticileri ile Beraber  Bugün  Ankara  Çevik Kuvvet Şube Müdürü Yılmaz Ergan`a İstanbul ilindeki Terör Olayından dolayı Şehit olan Polis Memurları  için  Baş Sağlığı Dileyerek .  TGT olarak Polisimin Yanımdayım dediler .


 Türkiye Gençlik Teşkilatı  Genel  Başkanı Hakan Polat   Muhabirimiz  Abdullah Yiğit `e  Ankara  Çevik Kuvvet Şube Müdürü  Yılmaz Ergan`a İstanbul ilindeki Terör Olayından dolayı Şehit olan Polis Memurları  için  Baş Sağlığı Ziyaretinde  bulunarak . TGT olarak Polisimin Yanımdayım diyerek Açıklamalarda Bulundu .


Polat :  Türkiye Gençlik Teşkilatı olarak, her daim ülkemizin güvenliğini, evlerimizde ve sokaklarımızda rahat nefes almamızı sağlayan asil Türk Polis Teşkilatının iyi ve kötü günlerinde yanınızda olduğumuzu bilmenizi saygılarımızla arz ederiz. 
Belki de Türk polisinin ne kadar asil olduğunu patlamanın olduğu gece hemşirenin yazdığı satırlardan daha iyi duygu ve düşünceler olmadığından, sizlere o gece paylaşılan yazıyı bir kere de huzurunuzda okumak istiyorum; “Dün gece 26 yaşında bacağı ve kaburgaları kırılmış vücudu yanık et ve barut kokan polis bir hastam, “Hemşire hanım çok ağrım var, dayanamıyorum bağırıyorum; diğer hastaları çok mu rahatsız ediyorum" dedi. 

 


O durumda bile hala kendini değil, diğer insanları düşünüyordu. Ara ara arkadaşlarının durumunu ve şehit sayısını soruyordu. İsyan etmiyordu, özel ilgi istemiyordu, söylediklerimize harfiyen uyuyordu. Yakınları da ortalığı yakıp yıkmıyor üstümüze yürümüyorlardı, yoğun bakımın kapısında metanetle bekliyorlardı. Sadece o değil dün gece baktığım ve konuşabilecek durumda olan bütün hastaların tutumu böyleydi. 
Çoğumuz gözyaşlarımızı tutamadan çalıştık bütün gece. Televizyondan izlemek gibi değil orda olmak, çiçeği burnunda gençlerin ellerinizin arasından kayıp gitmelerini izlemek, ayaşasalar bile sakat kalacaklarını bilerek yaralarını sarmak. Televizyondaki birer sayıdan ibaret değil onlar, hepsinin bir hikayesi ve ellerinden alınmış bir gelecekleri var. Nasıl kıydınız onlara!!! Nasıl vicdanınız el verdi!!! Nasıl hesabını vereceksiniz bu gencecik vatan evlatlarının .
Türkiye Gençlik Teşkilatı  olarak biz her zaman polisimizin ve devletimizin yanındayız dedi.

 

TGT OLARAK POLİSİMİN YANINDAYIZ
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ege açıklarında battı: 16 kişi hayatını kaybetti
Ege açıklarında battı: 16 kişi hayatını kaybetti
Nepal'de uçak kazası: En az 40 ölü 22 yaralı
Nepal'de uçak kazası: En az 40 ölü 22 yaralı
şanlıurfa urfa