Advert
Advert

GENEL BŞK SÖZEN TERÖRÜ NEFRETLE KINIYORUZ

Anadolu Güvenlik Korucuları ve Şehit Aileleri Konfederasyonu Genel Başkanı Ziya SÖZEN Yaptığı Basın Açıklamasında Şunları Söyledi : İstanbul ve Kayseri'deki olaylar bir kez daha gösterdi ki canımızı acıtan ,

GENEL BŞK  SÖZEN  TERÖRÜ NEFRETLE KINIYORUZ
GENEL BŞK  SÖZEN  TERÖRÜ NEFRETLE KINIYORUZ  Admin
Bu içerik 1861 kez okundu.
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

ABDULLAH YİĞİT 


Anadolu Güvenlik Korucuları ve Şehit Aileleri Konfederasyonu Genel Başkanı Ziya SÖZEN Yaptığı Basın Açıklamasında Şunları Söyledi : İstanbul ve Kayseri'deki olaylar bir kez daha gösterdi ki canımızı acıtan , Can'larımızı bizden alan bu korkak hain alçak teröristlerin anladığı dilden konuşmadığımız müddetçe Can'larımız yanmaya devam edecektir.YA DEVLET BAŞA YA KUZGUN LEŞE anlayışıyla bu ülkede terör estiren bu ülkeye ihanet eden kim olursa olsun kent meydanlarında dar ağaçlarında ibreti alem için asılmalıdır. Asılma işine İmralı canisi ve pensilvanyadaki ruh ikizinden başlanmalıdır. Böylece bu ülkeye ihanet etmeye kalkışacaklar bin kez daha da düşünmek zorunda kalacaktır. Bu arzu bu istek gittiğimiz meydanlardaki bütün halkımızın ortak isteğidir. Madem halk iradesinin üstünde hiç bir güç yoktur hükümetimiz halkın bu isteğine derhal kulak vermeli ve gereğini yapmalıdır. Terörle topyekün mücadele halkın isteği doğrultusunda ve kararlı adımlarla yapıldığında başarılı olur. 
Başta hükümetimizin ve Sayın Cumhurbaşkanı'mızın halkımızın bu isteğini yerine getirmelerini istiyoruz. 
Bu vesilelerle bu kutsal vatan toprakları için kanlarını vatan topraklarına akıtarak şehit olan Şehitlerimize Allah'tan rahmet Gazi'lerimize acil şifalar diliyorum.

 

GENEL BŞK SÖZEN TERÖRÜ NEFRETLE KINIYORUZ
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ege açıklarında battı: 16 kişi hayatını kaybetti
Ege açıklarında battı: 16 kişi hayatını kaybetti
Nepal'de uçak kazası: En az 40 ölü 22 yaralı
Nepal'de uçak kazası: En az 40 ölü 22 yaralı
şanlıurfa urfa