Advert
Advert

Diriliş Başkanları Gaziantep İl Bşk. Kirişanlı Terör Saldırısını Lanetledi

Diriliş Başkanları Gaziantep İl Başkanı Şevket Kirişanlı Kayseri'de gerçekleştirilen terör saldırısını lanetledi.

Diriliş Başkanları Gaziantep İl Bşk. Kirişanlı   Terör Saldırısını Lanetledi
Diriliş Başkanları Gaziantep İl Bşk. Kirişanlı   Terör Saldırısını Lanetledi Admin
Bu içerik 960 kez okundu.
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

ABDULLAH YİĞİT-GAZİANTEP  


Diriliş Başkanları Gaziantep İl Başkanı Şevket  Kirişanlı    Kayseri'de gerçekleştirilen terör saldırısını lanetledi.
Başkan Kirişanlı : Geçtiğimiz gün İstanbul Beşiktaş’ta yaşanan hain terör eyleminden sonra bu gün yeni bir katliamda Kayseri’de yaşandı. Bu sabah Kayseri'de bomba yüklü araçla düzenlenen terör saldırısında 13 asker şehit oldu, 55 asker yaralandı. Diriliş Başkanları Gaziantep İl Başkanı Şevket Kirişanlı  yayınladığı mesajla saldırıyı kınadı, birlik mesajı verdi.
Diriliş Başkanları Gaziantep İl Başkanı Şevket Kirişanlı "Kayseri'de hain terör saldırısında şehit olan kardeşlerimize Allah'tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum. Başımız sağ olsun" dedi. Kirişanlı yayınladığı mesajında şu bilgilere yer verdi. "Terör yine cani bir eylem gerçekleştirdi ve bu sabah Kayseri'den gelen acı haberle bir kez daha derinden sarsıldık. Bu alçaklığa lanet okumak artık acılarımızı hafifletemiyor. Her saldırı kenetlenmemizi güçlendiriyor öfkemizi artırıyor. Bu hain ve insanlık dışı terör saldırısını şiddetle kınıyor, şehitlerimizin acılı ailelerine ve tüm Türkiye'ye başsağlığı, yaralılara acil şifalar diliyoruz.
Ağır bir sitem, büyük bir öfke ve nefretle kınıyoruz "TERÖR" denilen aciz ve neye hizmet ettiği belli olmayan hain birleşimi...
Terörün asıl amacı güven, istikrar ve birlikteliğimizi zedelemektir. Halkımız dostunu da tanıyor düşmanını da. Millet olarak tüm bunlara katiyen izin vermeyeceğiz. Bu terör saldırıları, ülkede bir korku iklimi yaratarak Türk halkının huzurunu bozmayı hedef almaktadır. Terörün amacına ulaşmasını engellemek için, halkımızın sağduyusunu hedef alan bu saldırılara karşı ortak ve güçlü bir karşı duruş sergileyeceğine olan inancımız tamdır.
Vatan toprağının her karışına  seve seve canlarını feda etmeye hazır Milletimizin Birlik ve Beraberliğinden korkan bu alçaklar, Yüce devletimizi, masum şehit ederek hedeflerinden uzaklaştırma, büyümesini engelleme gayesi içerisindedirler. Lakin unuttukları bir gerçek var ki; Yüz yıllardır bu gerçeği hiçbir kirli oyun, karanlık güç bozamamış, değiştirememiş, değiştiremeyecektir...

Biz birbirini ve ülkesini seven, canını öne koymaktan çekinmeyen bir halkız. Herkes bilmeli ki bizim öfkemiz daha büyük. Gencecik canlarımızı gözünü kırpmadan şehit eden bu zihniyetle yılmadan mücadeleye devam edeceğiz. Tüm dünya şahittir ki; Türk milleti mücadelelerinden hep galip çıkmıştır.
TÜRKİYE CUMHURIYETI'nin asil Milletinin gücü ve Yüce ALLAH'ın rahmetiyle, her türlü kirli oyunları bertaraf edeceğimiz hainler tarafından bilinmelidir...Teröre karşı toplumumuzun tüm kesimlerinin gösterdiği duyarlılık ve ortak irade terörle mücadelede Türkiye'nin en büyük varlığı olmaya devam edecektir.
Bir kez daha Kayseri'de gerçekleştirilen hain terör saldırısında can veren aziz şehitlerimize Allahtan rahmet, yaralı vatandaşlarımıza acil şifalar diliyor ve TERÖR'ü Kınıyoruz...
 Tüm milletimizin başı sağ olsun."

Diriliş Başkanları Gaziantep İl Bşk. Kirişanlı Terör Saldırısını Lanetledi
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Suriye ordusu  birkaç saat içinde Afrin'e girecek iddiası
Suriye ordusu birkaç saat içinde Afrin'e girecek iddiası
Şehitlerin Naaşına Ulaşıldı
Şehitlerin Naaşına Ulaşıldı
şanlıurfa urfa