Advert

Kejan Aşiretinden Terör Saldırısını Kınıyoruz

Kejan Aşiret Lideri Ak Teknik A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı ve Şanlıurfalı İş Adamı Ahmet Kıran`dan Kayseri'de Gerçekleştirilen Terör Saldırısını Lanetledi.

Kejan Aşiretinden  Terör Saldırısını Kınıyoruz
Bu içerik 1230 kez okundu.
Advert

 

ABDULLAH YİĞİT 


Kejan Aşiret Lideri  Ak Teknik A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı ve Şanlıurfalı İş Adamı  Ahmet Kıran`dan  Kayseri'de Gerçekleştirilen Terör Saldırısını Lanetledi.
Kıran  Kayseride Kahraman Askerlerimize yönelik yapılan hain saldırı ile ilgili yaptığı Açıklamasında  Şunları söyledi : “Kayseri'de Erciyes Üniversitesi'nin ana girişinin yakınında, bugün saat 08.45'de içinde çarşı iznine çıkan sivil kıyafetli askerlerin de bulunduğu halk otobüsü geçerken Bomba yüklü aracın patlatılması sonucu Kahraman Askerlerimizin şehit olmaları bizleri derinden üzmüştür. Dedi.
Kıran  Açıklamasında “Yaşanan hain terör saldırı neticesinde Çarşı izine çıkan 13' Kahraman Askerimiz şehit olmuş, 48 Kahraman Askerimizin de yaralandığını büyük bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız.
Ülkemizin huzurunu, birlik ve bütünlüğünü hedef alan bu tür saldırıları gerçekleştiren terör örgütleri ve onların destekçileri hiçbir zaman amacına ulaşamayacak, milletimizi barış içinde yaşama kararlılığından vazgeçtiremeyecektir.
Kahraman Askerlerimize , Güvenlik güçlerimize yönelik yapılan, vatandaşlarımızın güvenliğini ve ülkemizin bütünlüğünü hedef alan hain saldırıları kınıyor hayatını kaybedenlere rahmet, yaralananlara acil şifalar, yakınlarına ise sabır dileyerek 
Kejan Aşireti Olarak Pkk `nın    Kökünü Kazacağız.   Biz Kejan Aşireti Olarak  Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan `ın  Emrindeyiz .

Kejan Aşiretinden Terör Saldırısını Kınıyoruz
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İstanbul Şehir Üniversitesi Öğrencileri İş Dünyası İle Buluştu
İstanbul Şehir Üniversitesi Öğrencileri İş Dünyası İle Buluştu
Tunceli  de Düşen helikopterin enkazından ilk görüntüler
Tunceli de Düşen helikopterin enkazından ilk görüntüler