Advert
Advert
Advert

MEVLANA’YI ANMA VE ANLAMA

Gençlik ve Spor Bakanlığı Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu (KYK) tarafından Mevlana Celaladdin Rumi’ anma programı düzenlendi.

MEVLANA’YI ANMA VE ANLAMA
MEVLANA’YI ANMA VE ANLAMA Admin
Advert

Hz. Mevlana 743. Vuslat Yıldönümünde düzenlenen “Mevlana’yı Anma ve Anlama” programına Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hakan Keşküş, KYK İl Müdürü Mahmut Bağmancı, Eyyübiye İlçe Müftüsü Adem Dobur, Harran Üniversitesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Cüneyt Gökçe  katıldı.

Programın açılış konuşmasını yapan KYK İl Müdürü Mahmut Bağmancı, Mevlana’dan ve Mevlana’nın günümüze geldiği sözlerinden bahsetti.

Üniversitesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Cüneyt Gökçe günün anlamı ve önemi üzerine yaptığı konuşmanın ardından program Kuran-ı Kerim tilaveti, Ney dinletisi, Sema gösterisi ve ilahi ekibinin sahne almasıyla son buldu.

KYK ÖĞRENCİLERİNİ PROGRAMA GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ TAŞIDI

Gerçekleştirilen “Mevlanayı Anma ve Anlama” programına KYK öğrencilerini  Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nün araçları taşıdı.

KYK yurdunun düzenlediği programlara önem veren Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü öğrencilerin mağduriyet yaşamaması için her etkinlikte taşıma görevini üstleniyor.

Taşıma sisteminden memnun olan KYK öğrencileri ortaklaşa yapılan çalışmalardan dolayı Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne teşekkür etti.

MEVLANA’YI ANMA VE ANLAMA
sanalbasin.com üyesidir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İnşaat alanında iki işçi toprak altında kalan işçiler yaralandı
İnşaat alanında iki işçi toprak altında kalan işçiler yaralandı
Osmaniye’de Kahvede otururken öldürüldü
Osmaniye’de Kahvede otururken öldürüldü