Advert
Advert

Dp Şanlıurfa il Teşkilatı Yemekli Kaynaşma Toplantısı Yaptı

Şanlıurfanın Eyyübiye ilçesinde bulunan Demokrat Parti il Teşkilatı Yeni il binasında yemekli kaynaşma toplantısı yapıldı . Dp İl Başkanı Ömer Faruk Dağ ,Kadın Kolları İl Başkanı Mehriban Yalçınkaya ,il Gençlik Kolları Başkanı Bariş kara , İlçe Başkanları ,yönetim kurulu üyeleri ve partilerin Katılımı ile yemekli kaynaşma toplantısı yapıldı.

Dp Şanlıurfa il Teşkilatı Yemekli  Kaynaşma Toplantısı Yaptı
Dp Şanlıurfa il Teşkilatı Yemekli  Kaynaşma Toplantısı Yaptı Admin
Bu içerik 1369 kez okundu.
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR


ABDULLAH YİĞİT-ŞANLIURFA 


Şanlıurfanın Eyyübiye ilçesinde  bulunan   Demokrat Parti  il Teşkilatı Yeni il binasında yemekli  kaynaşma toplantısı yapıldı .
Dp İl Başkanı Ömer  Faruk Dağ ,Kadın Kolları İl Başkanı  Mehriban Yalçınkaya  ,il Gençlik Kolları Başkanı  Bariş  kara , İlçe Başkanları ,yönetim kurulu üyeleri ve partilerin  Katılımı ile yemekli  kaynaşma  toplantısı yapıldı.
   Demokrat Parti Şanlıurfa il Başkanı  Ömer  Faruk Dağ Yaptığı Konuşmasında  şunları söyledi : 
"15 TEMMUZ'DA hayin darbe girişiminde olduğu gibi, İstanbul ve Kayseri'de hayin Terör Saldırılarında yine Gösterdi’ki bu Asil Milletin" Dünyada Başka bir Benzeri Yoktur...
Ne Dış güçlerin Sinsi planları, Nede TERÖR Örgütlerin hayin saldırılarına boyun eğmeyerek, Mezhep ve Etnik Köken Gözetmeksizin doğusunda ve batısında Türkiye yeniden kenetlenmiştir..
Düşmanın" ÜLKEMİZ üzerinde bir planları varsa" ALLAH'INDA Onların Planlarını başlarına çevirecek gücü ve Kudreti vardır..
Hükümetin dış politikayla ilgili Demokrat Parti Genel Başkanı Sn. Gültekin UYSAL'IN da basın açıklamasında değindiği El Bab’da şehit olan 14 Ana kuzusu askerlerimizin ve montaj görüntü olması için dua ettiğimiz fakat Hükümet yetkililerin tepkilerden çekindikleri için olsa gerek doğrulayamadıkları İki Askerimizin, diri diri yakılması Ciğerimizi derinden yakmıştır. 
Demokrat Parti olarak Terör ve Teröre Finansman sağlayan kişi ve kurumların karşısında durarak Ülkenin birlik ve beraberliğini muhafaza etmek için hükümetin yanında yer alarak bizler tek vücut olmaya çalışırken AKP hükümeti tüm bu olumsuzlukları fırsata çevirmenin yollarını arayarak Başkanlık' derdine düşmüştür!”
Diğer taraftan Fırat Kalkanı Harekâtı’nın asli amacı olan PYD'nin sınırımızda kuşak oluşturmasına müsaade etmemek iken" Amacından saparak Vatan evlatlarımızı Ateşe atmaktadır.
Koalisyon güçleri ve Müttefiki olduğumuz NATO Türkiye’yi Suriye cehenneminde yalnız bırakarak Türk ordusunu bitirme ve ülkemizi bölme çabasına girmişlerdir. Şer odakların tuzaklarını başlarına çevirmek için Türkiye’nin elindeki tek alternatif olan Rusya, İran ile birlikte, gerekirse Suriye Hükümetiyle’de uzlaşma yollarını arayarak yeni oluşumu güçlendirmenin yollarını aramaktır.
Sözler ve söylemler artık yetmiyor, bu mızrak bu çuvala sığmıyor”
“21 Aralık, Dünya’da birçok ülke için en uzun geceyken Türkiye’de her gece uzun, her gece karanlık olmaya başlamış durumda"
"Demokrat Parti olarak" Hükümete Önerimiz! Yukarıdaki beyanlarımızı dikkate alarak Şer güçlerin kurdukları tuzaklara düşmeyerek, Ülkenin menfaati doğrultusunda’’ Gerekirse Tüm olumsuzlukları bir tarafa bırakarak, SURİYE Hükümeti’nde içinde olduğu bir oluşumla hareket etmelidir..

Ayrıca ÜLKE'NİN" Terör eylemlerinden ve Uyuşturucu Tacirlerden kurulmasının yolu; 
Tüm Şehirlerin’’ giriş, çıkış ve Merkezi yerlere, (X-RAY) Halkın diliyle elektronik RÖNTGEN ve Patlayıcı maddeye duyarlı detektörlerin yerleşmesi ile mümkündür...
Hükümetin" Acilen bunun üzerinde bir çalışma başlatması gerektiği inancındayız.

Dp Şanlıurfa il Teşkilatı Yemekli Kaynaşma Toplantısı Yaptı
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ödemiş de Minibüs uçuruma yuvarlandı: 3 ölü
Ödemiş de Minibüs uçuruma yuvarlandı: 3 ölü
Suriye ordusu  birkaç saat içinde Afrin'e girecek iddiası
Suriye ordusu birkaç saat içinde Afrin'e girecek iddiası
şanlıurfa urfa