Advert

Başkan Yaşar ’dan Yeni Yıl Mesajı

Turani Boylar Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Orhan Yaşar: “Bir yılı daha geride bırakarak umutlarımızı 2017 yılana taşıyoruz” diyerek, yeni yıl için mesaj yayınladı.

Başkan Yaşar ’dan Yeni Yıl Mesajı
Başkan Yaşar ’dan Yeni Yıl Mesajı Admin
Bu içerik 438 kez okundu.

ABDULLAH YİĞİT-GAZİANTEP 


Turani  Boylar Kültür ve Dayanışma   Derneği  Başkanı Orhan Yaşar:  “Bir yılı daha geride bırakarak umutlarımızı 2017 yılana taşıyoruz” diyerek, yeni yıl için mesaj yayınladı.
“Acı ve Tatlı Hatıralarıyla Bir Yılı daha Geride Bırakıp, Yepyeni Bir Yıla daha Adım Atıyoruz”
Başkan Orhan   Yaşar   mesajında; Barışın, huzurun, toplumsal birlik ve beraberlik ruhunun egemen olduğu güzel bir yıl olmasını dileyerek mesajına şöyle devam etti: 2017 yılını yeni umutlarla karşıladıklarını ifade ederek, yeni yılın ülkemiz ve Gaziantep adına daha güzel gelişmelerle geçmesini, Tüm dünyaya barış, huzur ve ekonomik refah getirmesini temenni ederek.
Bu düşüncelerle Tüm Turani  Boylar Kültür ve Dayanışma   Derneğimiz   Yönetim Kurulu üyelerim , Dernek üyelerim ve  Ailesi Olarak  ,2016 yılındaki değerli çalışma ve başarılarından dolayı en içten dileklerimle kutluyor, 2017 yılının size, ailenize, Turani Boylar Derneğimiz  ve ülkemize sağlık, mutluluk, huzur ve başarı getirmesini diliyorum”.

 

Başkan Yaşar ’dan Yeni Yıl Mesajı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şanlıurfa Şehit Aileler Derneğinde Bayramlaşma yapıldı.
Şanlıurfa Şehit Aileler Derneğinde Bayramlaşma yapıldı.
Urfa Milletvekili  Baydemir: HDP 2 yıldır adalet için yürüyor
Urfa Milletvekili Baydemir: HDP 2 yıldır adalet için yürüyor