Advert

Okullar Arası Kros Yarışması Şampiyonları Belli Oldu

2016 – 2017 Eğitim Öğretim Yılı okullar arası yıldızlar ve gençler kros yarışması sona erdi.

Okullar Arası Kros Yarışması Şampiyonları Belli Oldu
Bu içerik 433 kez okundu.
Advert

 

Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünün ile Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürlüğünün ortaklaşa düzenlemiş olduğu yıldızlar ve gençler kros müsabakası sona erdi.

Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri ve Spor Şube Müdürü Murat Bağış,  müsabaka sonrasına yapmış olduğu açıklamada, zorlu müsabakaya katılan bütün okulları ve sporcuları tebrik etti.

Öğrencilerin böylesine güzel aktivitelere katılmasının önem arz ettiğini belirten Bağış, “Gençlerin dinamizmi bize enerji katıyor. Bu enerjileri burada en üst seviyeye ulaştı. Geçen yıllara oranla bu yıl rekor bir katılımla bu organizasyonu tamamladık. Şenlik havasında geçen bu turnuvada emeği geçen öğrencilerimizi, beden eğitimi öğretmenlerimize, okullarımızı, İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzü ve bizlere desteklerini esirgemeyen Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü M.Hakan Keşküş’ e teşekkür ederim” dedi.

38 takımın ve 218 atletin kıyasıya yarıştığı kros müsabakasında şampiyon olan atletler ve takımlar şöyle:

Atletizm Kros Yıldız Kızlar:

1.- Berfin Mece ( Tenekeci Mamut Güzelgöz Orta Okulu)

2.- Yüsra Canbek ( Fatih Sultan Mehmet Orta Okulu )

3.- İmhan Boztepe ( Bozova Kız İmam Hatip Orta Okulu )

4.- Zeynep Doğan ( Şanlı Avşar Orta Okulu )

Atletizm Kros Yıldız Erkekler:

1.- İsmail Yıldız ( Küçükhan Orta Okulu )

2.- Halil Tekin ( Gazi Orta Okulu )

3.- Halil Gider ( Küçükhan Orta Okulu )

4.- Süleyman Aslan ( Fatih Sultan Mehmet Orta Okulu )

Atletizm Kros Genç Kızlar A :

1.- Hayrunisa Canbek ( Spor Lisesi )

2.- Melike Ökde ( Eyyüp Göncü Anadolu Lisesi )

3.- Nesibe Yıldız ( Orhangazi Anadolu Kız İmam Hatip Lisesi )

4.- Canan Kahraman ( Özel Erkan Mesleki Teknik Anadolu Lisesi )

Atletizm Kros Genç Erkek A :

1.- İbrahim Çiçek ( Mahmut İkbal Büyük Kırcalı Meslek Teknik Anadolu Lisesi )

2.- Mustafa Heçe ( Mahmut İkbal Büyük Kırcalı Mesleki Teknik Anadolu Lisesi )

3.- Yusuf Uzun ( Mahmut İkbal Büyük Kırcalı Mesleki Teknik Anadolu Lisesi )

4.- İsmail Kaskan ( Evliya Çelebi Mesleki Teknik Anadolu Lisesi )

Atletizm Kros Genç Kız Takım B :

1.- Viranşehir Karacadağ Anadolu Lisesi

Atletizm Kros Genç Erkek Takım B :

1.- Adnan Menderes Anadolu Lisesi

2.- Viranşehir Karacadağ Anadolu Lisesi

Genç Kız Ferdi :

1.- Zeynep Demir ( Mahmut İkbal Büyük Kırcalı Mesleki Teknik Anadolu Lisesi )

2.- Emine Türe ( Viranşehir Karacadağ Anadolu Lisesi )

3.- Birgün Akan ( Viranşehir Karacadağ Anadolu Lisesi )

4.- Eylem Doğruyol ( Viranşehir Karacadağ Anadolu Lisesi )

Genç Erkek Ferdi :

1.- Emre Kelekçi ( Adnan Menderes Anadolu Lisesi )

2.- Yasin Yılmaz ( Adnan Menderes Anadolu Lisesi )

3.- Seyit Kaptekin ( Viranşehir Karacadağ Anadolu Lisesi )

4.- Vedat Kılıç ( Viranşehir Anadolu Lisesi )

 

 

Kros Erkek Genç A Takımı :

1.- Mahmut İkbal Büyük Kırcalı Mesleki Teknik Anadolu Lisesi

2.- Evliya Çelebi Mesleki Teknik Anadolu Lisesi

3.-Adnan Menderes Anadolu Lisesi

4.- Viranşehir Karacadağ Anadolu Lisesi

Kros Kız Genç A takım :

1.- GAP Mesleki Teknik Anadolu Lisesi

2.- Özel Erkan Mesleki Teknik Anadolu Lisesi

3.- Viranşehir Anadolu Lisesi

 

Okullar Arası Kros Yarışması Şampiyonları Belli Oldu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
AA’nın 8 muhabiri gözaltına alındı
AA’nın 8 muhabiri gözaltına alındı
Adana'da katliam kişi av tüfeğiyle vurularak öldürüldü
Adana'da katliam kişi av tüfeğiyle vurularak öldürüldü