Advert
Advert

Kıran Bld.Bşk. Ulusoy 'u Ziyaret Etti

Kejan Aşiret Lideri Ak Teknik A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı ve Şanlıurfalı İş Adamı Ahmet Kıran ve Emniyet Şehit ve Gazi Ailesi Vakfı Başkanı Abbas Gündüz, Ankara Kalecik Belediye Başkanı Filiz Ulusoy 'u makamında ziyaret ettiler.

Kıran  Bld.Bşk. Ulusoy 'u  Ziyaret  Etti
Kıran  Bld.Bşk. Ulusoy 'u  Ziyaret  Etti Admin
Bu içerik 1861 kez okundu.
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

ABDULLAH YİĞİT-ANKARA  


Kejan Aşiret Lideri  Ak Teknik A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı ve Şanlıurfalı İş Adamı  Ahmet Kıran ve  Emniyet Şehit ve Gazi Ailesi Vakfı  Başkanı Abbas Gündüz, Ankara  Kalecik  Belediye Başkanı  Filiz Ulusoy 'u makamında ziyaret ettiler.
Ziyaret sonunda Kejan Aşiret Lideri  Ak Teknik A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı ve Şanlıurfalı İş Adamı  Ahmet Kıran  15 Temmuz Kahramanımız Ömer Halis Demir'in ipek üzerine dokunmuş  bir Fotoğrafını  Ankara Kalecik  Belediye Başkanı  Filiz Ulusoy  Başkan Hanıma Hediye Etti.
Kıran Yaptığı Açıklamada : Kalecik İlçemize yapmış olduğu üstün hizmetlerden dolayı sayın belediye başkanımız  Filiz  Ulusoy 'u Makamında ziyaret ederek bilgi alış verişinde bulunduk , kalecik ilçesinde hizmetlerin devam etmesini temenni ettik. Bize zaman ayırdığı için belediye başkanı  Filiz  Ulusoy 'a Teşekkür ediyorum. 

 

Kıran Bld.Bşk. Ulusoy 'u Ziyaret Etti
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Suriye ordusu  birkaç saat içinde Afrin'e girecek iddiası
Suriye ordusu birkaç saat içinde Afrin'e girecek iddiası
Şehitlerin Naaşına Ulaşıldı
Şehitlerin Naaşına Ulaşıldı
şanlıurfa urfa