Advert
Advert

Kuruluşta kalan çocuklarımızın sinema keyfi

Aile ve Sosyal Politikalar (ASPİM) İl Müdürlüğümüze bağlı kuruluşlarda kalan çocuklarımız “ Orman çocuğu” adlı film izledi.

Kuruluşta kalan çocuklarımızın sinema keyfi
Kuruluşta kalan çocuklarımızın sinema keyfi Admin
Bu içerik 1021 kez okundu.
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

 

ASP il müdürlüğümüz ve Şanlıurfa barosu ortaklaşa etkinlik düzenledi. Düzenlenen etkinliğe ASP İl Müdürlüğümüze bağlı SabancıKız Yetiştirme Yurdu Müdürlüğü ve Çocuk Evleri Koordinasyon Merkezi Müdürlüğünde kalan çocuklar katıldı. Çocuklara “ Orman Çocuğu” adlı film izletildi.

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Hasan Bilici,Şanlıurfa baro Başkanı Ahmet Tüysüz, Şanlıurfa barosu Çocuk Hakları Komisyon Başkanı Gökhan Devrim, ASP il müdür yardımcıları ve baro üyelerinin katıldığı etkinlik sinema gösterimininardından çocuklara oyuncak dağıtarak son buldu.

Etkinlik sonrası açıklama yapan Şanlıurfa Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Hasan Bilici ,“Çocuklarımızın kurum dışında sosyal etkinliğe katılım sağlaması psiko- sosyal gelişimleri açısından da olumlu katkı sağlayacağından etkinliğin yapılmasında yarar olacağını düşünerek böyle bir etkinlik yapma kararı aldık. Bu etkinliğin sadece baro başkanlığı ile sınırlı kalmaması diğerkamu kurum ve kuruluşlarında bu tür etkinlikler yapması gerekir.” dedi.

Baro Başkanı Ahmet Tüysüz ise, çocuklara daha yaşanabilir bir çevre bırakmak için herkesin elinden gelen özveri ve çaba ile çalışması gerektiğini söyledi.

Tüysüz,” Çocuklarımızın sosyal yaşanabilir alanlarını attırmamız gerekmektedir. Çocuklarımız için daha yaşanabilir bir çevre oluşturmak hepimizin görevidir. Bu yaşanabilir çevreyi oluşturmak için elimizden gelen tüm özveri ve çabaları göstermek zorundayız. Bu şehir hepimizin, bu çocuklar hepimizin, çocuklarımızın geleceği hepimizin geleceğidir. Onların geleceği için fazlasıyla çalışmamız gerekiyor" şeklinde konuştu.

Kuruluşta kalan çocuklarımızın sinema keyfi
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ege açıklarında battı: 16 kişi hayatını kaybetti
Ege açıklarında battı: 16 kişi hayatını kaybetti
Nepal'de uçak kazası: En az 40 ölü 22 yaralı
Nepal'de uçak kazası: En az 40 ölü 22 yaralı
şanlıurfa urfa