Advert
Advert

Akparti Harran Danışma Meclisi

Akparti Şanlıurfa il Başkan Yardımcısı Harran ilçe Koordinatörü Yahya Topdağ , Harran Belediye Başkanı Mehmet Özyavuz, Reha Sulama Birliği Başkanı Mehmet Türki Gündoğan, Akparti Harran İlçe Başkanı Mahmut Özyavuz , Belediye Meclis üyeleri ve Partililerin katılımı ile Ocak Ayı ilçe danışma meclisi toplantısı yapıldı.

Akparti Harran Danışma Meclisi
Akparti Harran Danışma Meclisi Admin
Bu içerik 1178 kez okundu.
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

ABDULLAH YİĞİT-ŞANLIURFA

 

Harran ilçesinde  Akparti ilçe teşkilatının Ocak  Ayı danışma meclisi toplantısı Harran Belediyesi  Konferans Salonunda yapıldı.

Akparti Şanlıurfa il Başkan Yardımcısı  Harran  ilçe Koordinatörü Yahya Topdağ , Harran Belediye Başkanı Mehmet  Özyavuz, Reha Sulama Birliği Başkanı Mehmet Türki Gündoğan, Akparti  Harran İlçe Başkanı Mahmut  Özyavuz , Belediye Meclis üyeleri ve Partililerin katılımı ile Ocak  Ayı ilçe danışma meclisi toplantısı yapıldı.
İstiklal marşı ve saygı duruşu ile başlayan   Ocak  ayı ilçe danışma meclisi  konuşmacıların konuşması ile başlayan ilçe danışma meclisi büyük katılım sağlandı.
Açılış Konuşmasını ilçe Başkanı Mahmut Özyavuz :  Öncelikle ilçe danışma meclisimize katılanlara tek tek teşekkür ediyorum  .ilçe teşkilatı olarak her zaman birlik ve beraberlik içinde Harran ilçemizde insanların sorunları ile birebir ilgileniyoruz  teşkilat olarak her zaman halkımızın yanında olduğunu sürekli il ile temas halinde ildeki toplantılara  katılıyoruz dedi.
Harran Belediye Başkanı Mehmet Özyavuz: Öncelikle ilçe danışma meclisimize   katılan il Teşkilatımız ve ilçe halkımıza ve Başkanlara tek tek Teşekkür ediyorum. Buraya kadar geldikleri için biz Harran belediyesi olarak  ilçe merkezi ve ilçeye bağlı mahallere hizmetin en iyisini vermek için ben ve ekibim olarak  haftanın yedi günü halkımıza hizmet etmek için çalışıyoruz.  Amacımız Harran ilçemizde  sorun kalmayacak şekilde çalışmalarımız devam ediyor .
Akparti Şanlıurfa il Başkan Yardımcısı Harran  ilçe Koordinatörü Yahya Topdağ ise Akparti ` nin kalesi olan Harran ilçemizde ilçe koordinatörü olarak Ocak  ayı ilçe danışma meclisi toplantısını Gercekleştirdik.
 Bugün secim varmış gibi işlerinizi bırakıp burda olduğunuz için tek tek teşekkür ediyorum. Akpartiye gönül vermiş insanlar olarak secimden secime değil bizim için her gün secim varmış gibi teşkilatlarımız  çalışmaktadır bizde Şanlıurfa ve ilçe teşkilatları her zaman çalışmaktayız, halkımızın sorunlarına birebir çözüm öretmek için halkımızın hizmetkarıyız.

Akparti Harran ilçe Teşkilatının Ocak  ayı danışma meclisi toplantısı  konuşmacılardan sonra bitti.

Akparti Harran Danışma Meclisi
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ödemiş de Minibüs uçuruma yuvarlandı: 3 ölü
Ödemiş de Minibüs uçuruma yuvarlandı: 3 ölü
Suriye ordusu  birkaç saat içinde Afrin'e girecek iddiası
Suriye ordusu birkaç saat içinde Afrin'e girecek iddiası
şanlıurfa urfa