Advert
Advert

Başkan Atilla, Polis Kontrol Noktasını Ziyaret Etti

Ceylanpınar Belediye Başkanı Menderes Atilla, ilçe genelinde sürdürdüğü ziyaretler kapsamında ilçe girişindeki polis noktasını ziyaret ederek polislerle sohbet etti.

Başkan Atilla, Polis Kontrol Noktasını Ziyaret Etti
Başkan Atilla, Polis Kontrol Noktasını Ziyaret Etti Admin
Bu içerik 779 kez okundu.
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

 

İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Erol Duyar'la beraber kontrol noktasına gelen Başkan Atilla, burada görev yapan polislerle hasbihal etti. Görevli polisler tarafından Başkan Atilla'ya çay ikram edilirken Başkan Atilla, görevlerinde başarılar diledi.

Başkan Atilla, burada gazetecilere yaptığı açıklamada "Eğer uykumuzda rahat uyuyorsak bu kahraman polislerimizin sayesindedir" dedi. Ceylanpınar güvenliğinin Türkiye'nin güvenliği için önemli olduğunu ifade eden Başkan Atilla, vatadaşa da görev düştüğümü söyledi. Başkan Atilla, " Sadece askeri ve polisiye tedbirlerle teröre karşı mücadele etmemiz yetmiyor. Halkımızın da duyarlı olması lazım. Halkımız ufak bir şüpheli durum gördüklerinde hemen 155'i aramaları gerekmektedir."dedi.

Polis kontrol noktasını ziyaret ederek görevli polislerle sohbet ettiklerini aktaran Başkan Atilla, "İlçe Emniyet Müdürümüzle beraber ilçe girişinde bulunan polis kontrol noktasında görev yapan polislerimizi ziyaret ederek kendileriyle hasbihal ettik. Moral altık moral verdik. Beraber çay içtik. Halkımızın güvenle başlarını yastığa koyabilmesi için nöbetlerini sürdürüyorlar. İlçe emniyet müdürümüz ve görevli bütün polislerimize teşekkür ediyorum. Allah onları bütün kaza ve belalardan korusun. " diye konuştu.

İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Erol Duyar da başkan Atilla'nın ziyaretinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek şunları söyledi: "Sayın başkanımıza çok çok teşekkür ediyorum. Biz burada bütün polis arkadaşlarımızla beraber 24 saat görev yapıyoruz. Vatandaşlarımıza, bu kontrol noktasında geçerken uygulama yapan arkadaşlarımızı eğer uygulama yapmıyorlarsa arasınlar bize söylesinler. Çünkü burası çok önemli bir yer. Ceylanpınar'da çıkan bombalar, Ceylanpınar'dan geçen bombalar İstanbul'da, İzmir'de patlıyor. Ülkemizde tatsız hadiselerin yaşanmaması için her daim görevimizin başındayız."

Başkan Atilla Polis Kontrol Noktasını Ziyaret Etti
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ödemiş de Minibüs uçuruma yuvarlandı: 3 ölü
Ödemiş de Minibüs uçuruma yuvarlandı: 3 ölü
Suriye ordusu  birkaç saat içinde Afrin'e girecek iddiası
Suriye ordusu birkaç saat içinde Afrin'e girecek iddiası
şanlıurfa urfa