Advert
Advert

BAŞKAN ÇİFTÇİ SURUÇ'TA STK´LARLA BULUŞTU

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Büyükşehir Belediyesi tarafından Suruç'ta yapımı devam eden çalışmaları Milletvekili İbrahim Halil Yıldız ile birlikte yerinde inceledi.

BAŞKAN ÇİFTÇİ SURUÇ'TA STK´LARLA BULUŞTU
BAŞKAN ÇİFTÇİ SURUÇ'TA STK´LARLA BULUŞTU Admin
Bu içerik 828 kez okundu.
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Şanlıurfa kent merkezi tüm ilçelerde yenilikçi yaklaşımları ile tüm ilçeleri ile birlikte Şanlıurfalıların yaşam kalitesini yükseltmeyi hedefleyen Büyükşehir Belediyesi, Semt sahası, Semt pazarı, park, prestij caddeler, içme suyu arıtma tesisleri ve atık su arıtma tesisleri yapıyor.

 

Bu kapsamda tüm ilçelere ziyaretler düzenleyerek sürdürülen çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Nihat Çiftçi, Suruç ilçesindeki çalışmaları inceledi. Başkan Çiftçi, Milletvekili İbrahim Halil Yıldız ile birlikte Suruç'ta ilk olarak Kaymakamlığı ziyaret ederek koordinasyon toplantısı yaptı.

 

Ardından Büyükşehir Belediyesi tarafından sahada sürdürülen projeyi inceleyen Başkan Nihat Çiftçi, çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi aldı. Aile Destek merkezindeki bayanlarla bir araya geldi.

 

Başkan Nihat Çiftçi, Suruç öğretmenler evinde sivil toplum kuruluşları, muhtarlar ve esnafla aynı çatı altında buluşarak gelen talepleri dinledi. AK Partili Vekil İbrahim Halil Yıldız, İlçe Kaymakamı Ferhat Sinanoğlu ve AK Parti Suruç ilçe teşkilatının da eşlik ettiği toplantıda Başkan Çiftçi, ilk olarak Suruç' yapılan yatırımları ve yapacaklarını anlattı.

 

BAŞKAN ÇİFTÇİ: SURUÇ'U GÜZEL BİR İLÇE YAPACAĞIZ

Başkan Çiftçi: "Programlı gidebilelim ki ilçenin sorunlarını tek tek çözelim. İlçede park yok, alt yapı yok, yağmur drenajı yok, sıcak asfalt yok, kilitli parkede her taraf çukurlar oluşmuş, temizlik olmayan bir durumda. Bu baharda ilçede 4 tane parkın yapımını birlikte başlatacağız. Vekilimizle semt pazarını açtık. İlçeye her geldiğimizde bir yatırımın açılışını yapacağız. Bulvarları düzelteceğiz. Esnafın darabalarını dizayn edeceğiz. Cephe düzenlemeleri yapacağız. Çalışan bir kadromuz var. İş üreten bir kadromuz var. Eksiklikleri peyderpey gidereceğiz. Suruç'u güzel bir ilçe haline getireceğiz" dedi.

 

VEKİL YILDIZ: İRADENİZİ GASPETTİRMEDİK

Anayasa değişikliği kanun taslağının TBMM'de yasallaşmaması için muhalefetin yasa dışı yolara dahi baş vurduğunu anlatan Milletvekili İbrahim Halil Yıldız: "Anayasa değişikliğinin yasalaşmaması için muhalefet meclis kürsüsünü dahi gasp ederek kırdı. Ama sonuçta sizlerin iradesini yansıtmak zorundaydık. Ülkemiz için bu değişikliğin kesinlikle yapılması lazımdır. Bizde iradenizi yansıtarak oyumuzu kullandık. Yasayı şimdi sizlere getirdik. Söz sizde olacak" diyerek referandum'da iradelerine sahip çıkmalarını istedi.

 

Büyükşehir Belediyesinin çalışma ekininin ilçede bir takım ön hazırlık çalışması yaptığını ifade eden İlçe Kaymakamı Ferhat Sinanoğlu: "İlçemizin ihtiyacı olan çalışmaları 2018 yılına

BAŞKAN ÇİFTÇİ SURUÇ'TA STK´LARLA BULUŞTU
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İngiltere'de patlama yaralılar var
İngiltere'de patlama yaralılar var
Oomobil kamyona çarptı: 1 ölü, 2 yaralı
Oomobil kamyona çarptı: 1 ölü, 2 yaralı
şanlıurfa urfa