Advert
Advert

Başkan Ayhan'ın eşinden yardım eli

ŞANLIURFA'nın Akçakale İlçe Belediye Başkanı Abdülhakim Ayhan'ın eşi Ayşenur Ayhan, engelli Abit Çiftçi ve ailesinin ihtiyaçlarını karşıladı.

Başkan Ayhan'ın eşinden yardım eli
Başkan Ayhan'ın eşinden yardım eli Admin
Bu içerik 789 kez okundu.
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Belediye Başkan Yardımcısı Naciye Kurt ve Belediye Destek Hizmetleri Müdürü İbrahim Akkurt ile birlikte aileyi evlerinde ziyaret eden Ayşenur Ayhan, gıda ve giyecek yardımında bulundu. Ayhan, yanlarında getirdiği elbiseleri çocuklara elleriyle giydirdi. Çocuklar oyuncak da hediye edin Ayşenur Ayhan, evin önünü betonla kaplama sözü verdi.

Abit Çiftçi, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü'nde gelen davet üzerine gittikleri toplantıda Belediye Başkanı Abdülhakim Ayhan ve eşi Ayşenur Ayhan'dan bazı taleplerde bulunduklarını belirterek, bugün bu taleplerin yerine getirilmesinin kendilerini çok mutlu ettiğini söyledi. Çiftçi, "Bugün evimizin gıda ihtiyacı karşılandı, çocuklarımıza elbise ve oyuncak getirdiler ve onları sevindirdiler. Beton için kum ve çimento talebimiz oldu, sağ olsunlar ona da yardımcı olacaklarını söylediler. Belediye Başkanımız Abdülhakim Ayhan ve eşi Ayşenur hanımefendiye yardımlarını bizden esirgemedikleri için teşekkür ediyorum. Allah kendilerinden razı olsun" dedi.

Ayşenur Ayhan ise, bir ailenin talebini daha yerine getirmenin sevincini ve mutluluğunu yaşadıklarını ifade ederek, "Yukarı Deren Mahallesi'nde ikamet eden ailemiz, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü'nde bizden istekte bulunmuştu. Biz de bugün kendisini ve ailesini evlerinde ziyaret ettik. Aileye gıda malzemeleri, çocuklara da elbise ve oyuncak getirdik. Ziyaretimiz sırasında gördük ki evin de mefruşat anlamında eksikleri var. İnşallah o eksikleri de en kısa zamanda gidereceğiz. Çünkü onların mutluluğu bizim mutluluğumuz. Akçakale Belediyesi her zaman engelli vatandaşların ve halkın yanında olmuştur, bundan sonra da olmaya devam edeceğiz" diye konuştu.

 

Başkan Ayhan'ın eşinden yardım eli
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ödemiş de Minibüs uçuruma yuvarlandı: 3 ölü
Ödemiş de Minibüs uçuruma yuvarlandı: 3 ölü
Suriye ordusu  birkaç saat içinde Afrin'e girecek iddiası
Suriye ordusu birkaç saat içinde Afrin'e girecek iddiası
şanlıurfa urfa