Advert
Advert
Advert

Urfada Mesleki Eğitim Toplantısı

Düzenlenen toplantıya; Vali Yardımcısı Ufuk Akıl, Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Ercan Demirci, Şanlıurfa Milli Eğitim Müdürü Metin İlci, Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürü Osman Nuri Gülay, ŞUTSO Kayyum Heyeti Başkanı İsmail Demirkol, ŞUTSO Meclis Başkanı Mustafa Taş, Şanlıurfa Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı M. Şefik Bakay,Şander Şanlıurfa Şube Başkanı Mahmut Erdem ,GapEkoder Başkanı Medet Abbasoğlu,Şutem Başkanı Fatih Topal ve STK temsilcileri, İş Adamları ,ilçe Milli Eğitim Müdürleri ile mesleki eğitim merkezi yöneticileri katıldı.

Urfada  Mesleki Eğitim Toplantısı
Urfada  Mesleki Eğitim Toplantısı Admin
Advert

ABDULLAH YİĞİT-ŞANLIURFA 


Şanlıurfa Milli Eğitim Müdürlüğü, Şanlıurfa  Büyükşehir Belediyesi, Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası (ŞUTSO)  ile Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği tarafından Şanlıurfa Eğitim ve Sektör İş Birliği toplantısı Bir özel Hotel konferans salonunda  Yapıldı.
Düzenlenen toplantıya; Vali Yardımcısı Ufuk Akıl, Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Ercan Demirci, Şanlıurfa Milli Eğitim Müdürü Metin İlci, Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürü Osman Nuri Gülay,  ŞUTSO Kayyum Heyeti Başkanı İsmail Demirkol, ŞUTSO Meclis Başkanı Mustafa Taş, Şanlıurfa Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı M. Şefik Bakay,Şander Şanlıurfa Şube Başkanı Mahmut Erdem ,GapEkoder Başkanı Medet Abbasoğlu,Şutem   Başkanı Fatih Topal ve   STK temsilcileri, İş Adamları ,ilçe Milli Eğitim Müdürleri  ile mesleki eğitim merkezi yöneticileri katıldı.
Toplantı Şanlıurfa Milli Eğitim Müdürü Metin İlci, Şanlıurfa Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı M. Şefik Bakay,  ŞUTSO Kayyum Heyeti Başkanı İsmail Demirkol,   Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Ercan Demirci ve Vali Yardımcısı Ufuk Akıl'ın açılış konuşmalarıyla başladı. açılış konuşmalarının ardından Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürü Osman Nuri Gülay, Organize Sanayi Bölgeleri Dışında Özel Meslek Liselerinin Açılmasının Desteklenmesi,  Mesleki Eğitim Kanunu'ndaki Yenilikler ve Teşvikler konusunda bir sunum gerçekleştirdi. Sunumun ardından soru cevap bölümüne geçildi.
 Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Ercan Demirci, Mesleki ve Tenik Eğitim Genel Müdürü Osman Nuri Gülay, Şanlıurfa Milli Eğitim Müdürü Metin İlci, ŞUTSO Kayyum Heyeti Başkanı İsmail Demirkol, Şanlıurfa Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı M. Şefik Bakay katılımcıların konuyla ilgili sorularını cevaplandırdı. Gerçekleşen toplantı soru cevap bölümünün ardından toplu fotoğraf çekiminden sonra sona erdi.

 

 

Urfada Mesleki Eğitim Toplantısı
sanalbasin.com üyesidir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şemdinli'de piyade binbaşı intihar etti
Şemdinli'de piyade binbaşı intihar etti
Afganistan'da polise saldırı:çok sayıda  ölü
Afganistan'da polise saldırı:çok sayıda ölü