Advert
Advert

Başkan Aykılıç Güven Tazeledi

Tek liste halinde Gidelen Birecik Esnaf ve sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Olağan Mali Genel kurulu yapıldı, Başkan Halil Aykılıç Güven tazeledi .

Başkan  Aykılıç Güven Tazeledi
Başkan  Aykılıç Güven Tazeledi Admin
Bu içerik 1706 kez okundu.
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

ABDULLAH YİĞİT –ŞANLIURFA 

 

Birecik ilçesinin Mirkelam Tesislerinde  Yapılan Birecik Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi  Olağan Mali Genel kurulu Yapıldı .


Divan Başkanlığına M. Emin Varan  Üyeler ise  Mehmet Durmaz , Ömer F. Kahraman. 
Katılanlar ise Birecik Belediye Başkan Vekili Kadir Çopur ,Bazı Siyasi Parti  temsilcileri ,Şanlıurfa Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri  28 Bölge Birliği Başkanı Mehmet Emin VARAN , Şanlıurfa ve Birecik İlçesinden Çok sayıda Oda Başkanları ve Stk Temsilcileri,Birecik  ve Çevrede Bulunan  Nakliye şirketleri  Temsilcileri  ve Sevenleri, Birecik Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi  Başkanı Halil Aykılıç Ve sevenleri  Çoşkulu bir katılımları ile Genel kurulunun  Yaklaşık İkibin  Kişinin  katılımı ile Çoşkulu  bir şekilde Yapıldı.


1 Dakikalık saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile Divan Başkanı M. Emin Varan yaptığı Konuşmasında Birecik ilçesinin esnafın  her zaman birlik ve beraberlik içinde  olduğunu ifade ederek çok kalabalık gördüm ilk defa Birecik ilçemizde esnaflarımızın bu kadar birlik ve beraberlik içinde olması bizi sevindirmiştir.hükümetimiz her zaman esnafın yanında olmuştur. Teskomb  Genel Başkanımız Sayın A. Kadir  Akgül  Hepinize selamları var  maddi ve manevi bölge birliğimize desteklerinden dolayı  genel Başkanımız  A.Kadir Akgül  `e Teşekkür ediyorum. Birecik Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifinin Mali genel Kurulunu yaptık. Hayırlı uğurlu olsun .Başkan Halil Aykılıç `ı Tebrik ediyorum , Birecik ilçemizde hizmetlerin devamını diliyorum.

Açılış konuşmasını  Birecik Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet  Kooperatifi  Başkanı  Halil Aykılıç   yaptığı konuşmada  öncelikle  olağan mali genel kurulumuz  hayırlı uğurlu olsun   Değerli Birecik Belediye Başkan Vekilimiz Kadir Çopur, Akparti  ilçe başkanımız  ve bazı siyasi parti temsilcilerim ,28  Bölge Başkanımız M.Emin Varan, Şanlıurfa dan Gelen Oda Başkanlarımız ,

Birecik ilçemizden  oda başkanları arkadaşlarım ,STK  Temsilcileri ve  siz değerli üye arkadaşlarım  Tek tek hepinize Teşekkür ediyorum Bu Pazar Gününde Mali Genel kurulumuza katıldığınız için ve  bu kış günü  olmasına rağmen binlerce üye arkadaşlarım burda bana verdiğiniz maddi ve manevi desteklerden dolayı tek tek teşekkür ediyorum Esnaf kefalet hepimizin hepimiz Birecik ` liyiz  Birecik ilçesinde hepimiz kardeşce yaşıyoruz   ilçemizin en iyi yere getirmek için sizlerin sayesinde en iyi yere getireceğiz ,


Esnaf Kefaleti  ve esnafımızı en iyi seviyeye getirmek Esnaf ve sanatkarların yanında olduğumuzdan dolayı  mutlu ve huzurluyuz  2017 Yılı Mutlu Güven Bol Kazançlı Bir Yıl olmasını diliyorum.

Tek liste halinde Gidelen Birecik Esnaf ve sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi  Olağan  Mali Genel kurulu yapıldı, Başkan Halil Aykılıç Güven tazeledi . Yaklaşık İki Bin kişinin katıldığı mali genel kurulunda   Gelen konuklara hazırlanmış öğle yemeği ikram edildi .


Başkan Halil Aykılıç `a Adeda sevgi seli  vardı , Gelen konukları Tek Tek Kapıda Karşılayan Başkan Halil Aykılıç  ` a  Gelen üyeler  Hatıra fotoğrafı  Çekmek için sıraya girdiler.

Başkan Aykılıç Güven Tazeledi
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ödemiş de Minibüs uçuruma yuvarlandı: 3 ölü
Ödemiş de Minibüs uçuruma yuvarlandı: 3 ölü
Suriye ordusu  birkaç saat içinde Afrin'e girecek iddiası
Suriye ordusu birkaç saat içinde Afrin'e girecek iddiası
şanlıurfa urfa