Advert
Advert
Advert

Bşk.Ekinci Yemyeşil Eyyübiye

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci’nin ‘Yemyeşil Eyyübiye’ sloganı çerçevesinde çalışmalarını yürüten Eyyübiye Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri ilçe genelinde adeta yeşillendirme seferberliği başlattı.

Bşk.Ekinci  Yemyeşil Eyyübiye
Bşk.Ekinci  Yemyeşil Eyyübiye  Admin
Advert

ABDULLAH YİĞİT-ŞANLIURFA 


Eyyübiye Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri Başkan Mehmet Ekinci’nin talimatlarıyla ilçede adeta yeşillendirme seferberliği başlattı. 
Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci’nin ‘Yemyeşil Eyyübiye’ sloganı çerçevesinde çalışmalarını yürüten Eyyübiye Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri ilçe genelinde adeta yeşillendirme seferberliği başlattı. Park Bahçeler Müdürlüğünün ilçe genelinde başlattığı ve bitirdiği yeşil alan çalışması ilçenin çehresini de değiştiriyor. Batıkent mahallesinde 2016 yılında yapımına başlanılan ve toplamda 8400 metre karelik alanı kapsayan 15 Temmuz Şehitler Parkındaki çalışmaların ikinci etap kısmı olan 4000 metrekarelik alanı bitme aşamasına getirildi. İçinde çocuk oyun alanları, spor kondisyon aletleri, yürüyüş yolları, kent donatıları ile yeşil alanlara otomatik sulama sistemi döşeme işlemi tamamlanan alan vatandaşların takdirini kazanıyor. Eyyübiye Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından Batıkent Mahallesindeki 15 Temmuz Şehitler Parkında yapılan çalışmalar mahalle muhtarı ve mahalle sakinlerinin beğenisi kazandı.15 Temmuz Şehitler Parkında çalışmaların 1 hafta süre ile devam edeceğini açıklandı.
Mahallerinde yapılan çalışmalardan dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Mahalle Muhtarı Halil Kaya, Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci ve ekibine teşekkür etti.  Batıkent Mahalle Muhtarı Halil Kaya, ‘’Mahallemde 8005. sokağımızda yaklaşık 4000 metre kare üzerine Eyyübiye Belediyemiz tarafından çocuk oyun alanları, spor aletleri ve ışıklandırma çalışması bulunmaktadır. Başta Eyyübiye Belediye Başkanımız Mehmet Ekinci olmak üzere emeği geçen tüm ekibe teşekkür ediyorum. Mahallemiz Eyyübiye'nin göz bebeği parkımız ile de semt pazarımız ile de zaten pazarımız örnek semt pazarı ve parklarımızda aynen o şekilde. Belediyemizde sağ olsun mahallemize çok değer veriyor. Ben bu bağlamda emeği geçen tüm belediye personeline teşekkür ediyorum” Dedi.

 

Bşk.Ekinci Yemyeşil Eyyübiye
sanalbasin.com üyesidir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şemdinli'de piyade binbaşı intihar etti
Şemdinli'de piyade binbaşı intihar etti
Afganistan'da polise saldırı:çok sayıda  ölü
Afganistan'da polise saldırı:çok sayıda ölü