Advert
Advert

Yılmaztekin’den Akçakale ve Harran’a Müjde

Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Kemalettin Yılmaztekin’in girişimleri sonucunda Akçakale ilçesine toplam 56 derslikli iki Okul, 200 kişilik bir Pansiyon ile iki atölye, Harran ilçesine ise 24 derslik, 2 atölye ve 4 lojmandan oluşan projenin yapımı için tahsis işlemleri başlatıldı.

Yılmaztekin’den Akçakale ve Harran’a Müjde
Yılmaztekin’den Akçakale ve Harran’a Müjde Admin
Bu içerik 299 kez okundu.
Advert

Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Kemalettin Yılmaztekin konuyla ilgili şu açıklamada bulundu

“1 Kasım 2015 tarihinde Milletvekili olur olmaz 2016 yılında Milli Eğitim Bakanlığı yatırım programına koydurduğumuz 3 adet Lisemizin yer tahsisleri biter bitmez inşallah bu yıl içerisinde inşaatlarına başlıyoruz.Akçakale'ye hayırlı ve uğurlu olsun. Şimdiden emeği geçen herkese memleketim ve milletim adına teşekkür ediyorum”

Yılmaztekin açıklamasına şöyle devam etti: 

“Proje; Hadi Altun ağabeyimin bağışlamış olduğu arsaya 24 Derslikli Meslek Lisesi ve buna bağlı 2 Atölye yapılması planlanan inşaat projesidir. Ayrıca Akçakale’de Tır garajı diye bilinen alana Akçakale Belediye Başkanımız Abdülhakim Ayhan'ın da tahsis işlemlerini hızlandırıp tamamlaması durumunda yapılması planlanan 32 Derslikli Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Bu Okula Bağlı 200 Kişilik Pansiyon projesi vardır. Ayrıca Harran Damlasu’da 24 derslik, 2 atölye ve 4 lojmandan oluşan projenin de onayı alınmıştır. Tüm bu projelerimiz için emeği geçenlere teşekkür ederim’’

Yılmaztekin’den Akçakale ve Harran’a Müjde
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bülbül `den  İstanbul'un Fethi Mesajı
Bülbül `den İstanbul'un Fethi Mesajı
ŞUSİAD ULUSLAR ARASI  PAMUK BİRLİĞİNE ÜYE OLDU
ŞUSİAD ULUSLAR ARASI PAMUK BİRLİĞİNE ÜYE OLDU