Advert

Antep Ziraat Oda Başkanları Ankara ` da

Gaziantep Ziraat Odaları ve Şehitkamil Ziraat Odası Başkanı Cuma Yiğit Yaptığı Açıklamada şunları söyledi öncelikle Milletvekillerimiz Mehmet Erdoğan ve Şamil Tayyar `a Gaziantep ilimizdeki çiftçilerimize Maddi ve Manevi desteklerinden dolayı ziraat odaları başkanlarımız ve çiftçilerimiz adına teşekkür ediyorum.

Antep Ziraat Oda Başkanları Ankara ` da
Bu içerik 301 kez okundu.
Advert

ABDULLAH YİĞİT-ANKARA 


Gaziantep  Ziraat  Odaları  ve Şehitkamil  Ziraat Odası Başkanı   Cuma Yiğit ,Nurdağı   Ziraat Odası   Başkanı   Kemal Belpınar ,Yavuzeli  Ziraat Odası Başkanı Bekir Sakar.  Şahinbey Ziraat Odası   Başkanı Ali çolak. Ankara  ` ya   Giderek  Akparti  Gaziantep Milletvekilleri  Mehmet Erdoğan ve Şamil Tayyar `yı   Tbmm ` de  Makamında  Ziyaret Ederek Gaziantep Çiftçisinin Hakkında bilgi Alışverişinde bulundular.


Gaziantep  Ziraat  Odaları  ve Şehitkamil  Ziraat Odası Başkanı   Cuma Yiğit Yaptığı Açıklamada şunları söyledi öncelikle  Milletvekillerimiz  Mehmet Erdoğan ve  Şamil Tayyar `a  Gaziantep  ilimizdeki çiftçilerimize  Maddi ve Manevi  desteklerinden dolayı ziraat odaları başkanlarımız ve çiftçilerimiz  adına teşekkür ediyorum.  Ziyaret  Esnasında  Milletvekillerimiz  Mehmet Erdoğan ve  Şamil Tayyar  İle Gaziantep Çiftçisinin Hakkında bilgi Alışverişinde Bulunduk.

 

Antep Ziraat Oda Başkanları Ankara ` da
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İstanbul Şehir Üniversitesi Öğrencileri İş Dünyası İle Buluştu
İstanbul Şehir Üniversitesi Öğrencileri İş Dünyası İle Buluştu
Tunceli  de Düşen helikopterin enkazından ilk görüntüler
Tunceli de Düşen helikopterin enkazından ilk görüntüler