Advert
Advert

Eyyübiye Kaymakamı, çocukları sevindirdi

ŞANLIURFA'nın Eyyübiye Kaymakamı Adem Ünal, maddi durumu iyi olmayan aralarında Suriyeli çocuklarında bulunduğu 60 çocuğa giysi dağıttı.

Eyyübiye Kaymakamı, çocukları sevindirdi
Eyyübiye Kaymakamı, çocukları sevindirdi Admin
Bu içerik 1157 kez okundu.
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Şanlıurfa'ya gelen hayırseverler Eyyübiye Kaymakamlığı aracılığıyla çocuklara giyim yardımı yaptı. Eyyübiye Kaymakamı ve hayırseverler ile birlikte mağazaya giden çocuklara burada giyim malzemeleri dağıtıldı. Aralarında Suriyeli çocukların da bulunduğu 60 çocuk baştan aşağı giydirildi. İstedikleri kıyafetleri alan çocuklara Kaymakam ve hayırseverler giymelerine yardım etti. Yeni kıyafetlerini giyen çocuklar, Kaymakam Ünal ile Hayırsever vatandaşa teşekkür etti. 

Hayırsever vatandaşın çocukların yüzünü güldürdüğünü ifade eden Kaymakam Adem Ünal,  "Hayırsever vatandaşımız kaymakamlığımız aracılığıyla 60 çocuğa giyim yardımı yapmak istedi. Yaptığımız görüşme sonrası maddi durumu iyi olmayan aralarında Suriyeli çocuklarında bulunduğu çocuklarla mağazaya gelerek kıyafetlerini aldık. Çocuklarımızın yüzü güldü. Çocukların yüzünü güldüren hayırsever vatandaşımıza teşekkür ediyorum. Kaymakamlık olarak ta maddi durumu iyi olmayan ailelere yönelik yardım yapıyoruz ve bu yardımlarımız devam edecektir. Bu yapılan yardımlar bütün hayırsever vatandaşlara örnek olmasını istiyoruz" dedi.


 

Eyyübiye Kaymakamı çocukları sevindirdi
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ödemiş de Minibüs uçuruma yuvarlandı: 3 ölü
Ödemiş de Minibüs uçuruma yuvarlandı: 3 ölü
Suriye ordusu  birkaç saat içinde Afrin'e girecek iddiası
Suriye ordusu birkaç saat içinde Afrin'e girecek iddiası
şanlıurfa urfa