Advert
Advert

Novada Park Alanında Çökmeler başladı

Şanlıurfa ’nın en önemli noktasında yer alan , kurulması büyük tartışmalarla geçen Novada Park AVM’nin bahçesinden geçmek için ya cambaz olmak gerek ya da aerobik hareketlerinizin iyi olması gerekir zira adım başı moloz yığını ile kaplanmış ve yerlerin parke taşları da yer yer çökük vaziyettedir.

Novada Park Alanında Çökmeler başladı
Novada Park Alanında Çökmeler başladı Admin
Bu içerik 2098 kez okundu.
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

NOVADA PARK ALANI ÇÖKMEYE BAŞLADI BİLE

 

Şanlıurfa’nın en önemli noktasında yer alan, kurulması büyük tartışmalarla geçen Novada Park AVM’nin bahçesinden geçmek için ya cambaz olmak gerek ya da aerobik hareketlerinizin iyi olması gerekir zira adım başı moloz yığını ile kaplanmış ve yerlerin parke taşları da yer yer çökük vaziyettedir.

 

Şanlıurfa’nın ak yüzü olacak bir bölgede ve milyonların harcanıp hazırlandığı iddia edilen AVM ‘nin bahçesinde  çöplerin birikmesi oraya gelen ziyaretçilerin tepkisine neden oldu. 

 

AVM merkezinin çöplüğü aratmadığını ve çöp yuvası haline geldiğini belirten Osman Ç. “ AVM yetkilileri asıl işini yapmadığını ve biriken çöpleri toplamadığını” söyleyerek tepki gösterdi.

 

 "Biz ailemizle çoluk çocuğumuzla alışveriş için nezih bir ortam beklerken  karşılaştığımız manzaraya bakın.Hayalet şehri andırıyor.Kim varsa ve yetki kimdeyse bir an önce bu soruna bir çare bulsunlar. Bu bize saygısızlık değil mi? Müşteri velinimetimiz demekle olmuyor.Peyzaj çalışması burada sıfır.Hiç yakışmıyor.Rahat dolaşabileceğimiz ,yürüyebileceğimiz alanlara ihtiyacımız var. Bu şekilde giderse buraya ilk ve son gelişimiz olur." dedi.

 

Biriken çöplerden dolayı yürümekte zorlandığını , parke taşlarının da bir bölümü çöktüğünü  ve bu yüzden dışarıda dolaşamadıklarını ifade eden vatandaş buranın beklentilere cevap veremeyeceğini belirtti.

 

Novada Park; Türkiye’de daha önce yapılmamış bir konseptle Turkmall tarafından yapılan park etrafında; mağazalar, restoranlar, kafeler ve satış üniteleri oluşturulurken kültür-sanat etkinlikleri de şehir hayatına renk katacağı belirtilmişti.

Novada Park Alanında Çökmeler başladı
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KARAKUCAK Regaib Kandili Mesajı yayımladı
KARAKUCAK Regaib Kandili Mesajı yayımladı
Efrin'de şiddetli patlama çok sayıda ölü ve yaralı var
Efrin'de şiddetli patlama çok sayıda ölü ve yaralı var
şanlıurfa urfa