Advert

Başkan Polat’tan Anneler Günü Mesajı

TGT Genel Başkanı Hakan Polat,Anneler Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı. Polat , “ Annelik, sevgi, şefkat ve merhamet duygularının harman olduğu, fedakarlığın, vefanın kaynağı, Allah’ın can verme sırrının insanda kısıtlı olarak tecelli ettiği yüce bir makamdır.

Başkan Polat’tan   Anneler Günü Mesajı
Başkan Polat’tan   Anneler Günü Mesajı Admin
Bu içerik 238 kez okundu.

ABDULLAH YİĞİT –ANKARA 


TGT  Genel Başkanı Hakan Polat,Anneler Günü  nedeniyle bir mesaj yayınladı.
Polat , “ Annelik, sevgi, şefkat ve merhamet duygularının harman olduğu, fedakarlığın, vefanın kaynağı, Allah’ın can verme sırrının insanda kısıtlı olarak tecelli ettiği yüce bir makamdır. Yaşımıza, işimize, statümüze bakmaksızın başımızı okşayan sıcacık ellerini aradığımız, dertlere düçar olduğumuz her an şefkatine sığındığımız, yanında olmasak bile varlığından güç aldığımız, her hayal kırıklığının ardından sevgisini, sadakatini hatırlayıp teselli bulduğumuz annelerimizin  hakkını ne yapsak ödeyemeyiz.
 Milletimizin gelecekte var olabilmesi, nesillerin sağlıklı, şuurlu ve mili bir zihniyetle meselelere odaklanmaları öncelikle ailelerden alacakları eğitime ve terbiyeye bağlı olacaktır.
Bu itibarla, annelerimiz geleceğin hazırlayıcısı ve güzide mimarlarıdır.Hem maddi,hem de manevi hayatımızda annelerimizin yeri doldurulamaz önem ve kıymeti bulunmaktadır.Nitekim” Cennet annelerin ayakları altındadır” kutlu seslenişi bunun en bariz kanıtıdır.Elbette,elleri öpülesi annelerimizi yılın bir gününde hatırlamamız ve anmamız asla doğru değildir.Bu duygu ve düşüncülerden dolayı  Başta Annem ve Eşim olmak üzere Tüm Annelerin Anneler Gününü kutluyorum.

 

Başkan Polat’tan Anneler Günü Mesajı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TGT Bitlis Teşkilatından Genel Merkeze Çıkarma
TGT Bitlis Teşkilatından Genel Merkeze Çıkarma
Akparti   Şanlıurfa Milletvekili  Kemalettin  Yılmaztekin, Harran İlçemiz  Liderimize hazırız
Akparti Şanlıurfa Milletvekili Kemalettin Yılmaztekin, Harran İlçemiz Liderimize hazırız