Advert
Advert

Başkan Uygur ' dan Anneler Günü Mesajı

Türkiye Gençlik ve Spor Konfederasyonu Genel Başkan Yardımcısı ve Yönetmen Murat Uygur, Anneler Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Başkan Uygur ' dan  Anneler Günü Mesajı
Başkan Uygur ' dan  Anneler Günü Mesajı Admin
Bu içerik 1115 kez okundu.
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

ABDULLAH YİĞİT-İSTANBUL
Türkiye Gençlik ve Spor Konfederasyonu Genel Başkan Yardımcısı ve Yönetmen Murat Uygur, Anneler Günü  nedeniyle bir mesaj yayınladı.
Uygur "Dünyada insanlığın ortak zihninde iyi olarak görülen hangi sıfat varsa; hepsinin bir arada bulunabildiği bir evre vardır. Bu anneliktir. O anneler ki yetiştirdikleri evlatları vesilesiyle çağları değiştirirler, toplumları mayalarlar,  kültürün devamını sağlarlar. Kadim bilgeliğimizin -çoban ateşi misali- halen ışık veren sözlerine, türkülerine, ninnilerine can veren yine onlardır. Geçmişin tohumu, onların eliyle geleceğin tarlalarına atılır. 
Bu toprakların adı; bizim için Anadolu'dur. Bu toprakların bize yurt olmasında anaların da alınteri ve gayreti vardır. Evladı için her şeyden vazgeçen anneler, günü gelince vatan için evladından vazgeçen annelere dönüşmektedirler. İşte Nene Hatunlar sayesinde, mabedlerimizin göğsüne namahrem eli değmemektedir. 
Peygamberimizin "Cennet  Annelerin ayakları altındadır" Hadisiyle taltif ettiği, bir gün değil her gün kıymetlimiz olan Annelerimizin  bu güzel gününü kutlar ve bütün Annelerin Anneler Gününü kutluyorum.

 

Başkan Uygur ' dan Anneler Günü Mesajı
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adnan Sağlam: Market Zincirlerine bir sınırlama getirilmeli
Adnan Sağlam: Market Zincirlerine bir sınırlama getirilmeli
Fransa’da rehine krizinde 2 ölü 12 yaralı
Fransa’da rehine krizinde 2 ölü 12 yaralı
şanlıurfa urfa