Advert
Advert

Gaziantep Ziraat Odaları Ankara `da Çiftçi Mitinginde

14 Mayıs Dünya Çiftçi Bayramı nedeni ile Ankara `nın Tandoğan Meydanında Türkiye Ziraat Odaları Tarafından Yapılan Çiftçi Bayramı Mİtingine Gaziantep Ziraat odaları tam Kadro 350 Kişi Katıldı. Gaziantep Ziraat Odaları Başkanı ve Şehitkamil Ziraat Odası Başkanı Cuma Yiğit Muhabirimiz Abdullah Yiğit `e miting alanında açıklamalarda bulundu .

Gaziantep  Ziraat Odaları Ankara `da Çiftçi Mitinginde
Gaziantep  Ziraat Odaları Ankara `da Çiftçi Mitinginde Admin
Bu içerik 1068 kez okundu.
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

ABDULLAH YİĞİT-ANKARA –ÖZEL HABER 


14 Mayıs Dünya Çiftçi Bayramı nedeni ile Ankara `nın Tandoğan Meydanında  Türkiye Ziraat Odaları Tarafından Yapılan Çiftçi Bayramı Mİtingine  Gaziantep  Ziraat odaları tam Kadro 350 Kişi Katıldı.


Gaziantep  Ziraat Odaları Başkanı ve Şehitkamil  Ziraat Odası Başkanı Cuma Yiğit   Muhabirimiz Abdullah Yiğit `e miting alanında açıklamalarda bulundu .


Yiğit ,Öncelikle Dünya Çiftçiler Gününü kutlayarak  konuşmalarına başladı biz Gaziantep ziraat odaları birliği ve ilçe ziraat odaları başkanları ile beraber  Gaziantep ilimizden  Çiftçi Arkadaşlarımız ile beraber  bugün  Türkiye Ziraat Odaları Genel  Başkanımız sayın Şemsettin Bayraktar `ın çağrısı ile dünya çiftçi bayramı günü ile Ankara`daki  çiftçi mitingindeyiz  Gaziantep olarak buradayız ,Gaziantep çiftçisi için buradayız ,ülkemiz için buradayız  350 kişi ile Ankara`daki  Dünya çiftçi  Mitingindeyiz.  diyerek  Gaziantep ziraat odaları birliği başkanı olarak  ilçe ziraat odaları başkanlarıma ve  Gaziantep ilimizden gelen çiftçi arkadaşlarıma tek tek teşekkür ediyorum bizleri dünya çiftçi gününde yalnız bırakmadıkları için yeniden teşekkür ediyorum  diyerek Dünya Çiftçi Günü Ülkemiz ,dünyamız  ve Gaziantep İlimizdeki Çiftçilerin günü kutlu olsun diyorum.

Gaziantep Ziraat Odaları Ankara `da Çiftçi Mitinginde
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KARAKUCAK Regaib Kandili Mesajı yayımladı
KARAKUCAK Regaib Kandili Mesajı yayımladı
Efrin'de şiddetli patlama çok sayıda ölü ve yaralı var
Efrin'de şiddetli patlama çok sayıda ölü ve yaralı var
şanlıurfa urfa