Advert
Advert
Advert

GHSİM’DEN BESYO ÖĞRENCİLERİNE TAM DESTEK

Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, gençlerin BESYO sınavlarına daha iyi şartlarda hazırlanabilmeleri için tam destek veriyor.

GHSİM’DEN BESYO ÖĞRENCİLERİNE TAM DESTEK
GHSİM’DEN BESYO ÖĞRENCİLERİNE TAM DESTEK Admin
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Önümüzdeki aylarda üniversiteler tarafından yapılacak olan Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu (BESYO) sınavını kazanmak isteyen 90 genç 3 antrenörle haftanın 6 günü GHSİM tesislerinde aralıksız çalışıyor.

Antrenör Cengiz Bala, İbrahim Perçin ve Mehmet İlgen ile kuvvet, dayanıklılık, sürat, çabukluk koordinasyon, jimnastik gibi branş çalışmalarına tabi tutulan gençler yetenek gösterdikleri performanslarına göre uygun üniversitelerin özel yetenek sınavlarına yönlendiriliyor.

“GENÇLERİN HAYALİNİ GERÇEKLEŞTİRMEYE ORTAK OLUYORUZ”

Gençlerin sınavlara daha iyi şartlarda hazırlanabilmesi için GAP Arena alanı içerisindeki spor tesislerini gençlere tahsis ettiklerini belirten Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hakan Keşküş, onlara her alanda desteklerini sürdüreceklerini söyledi.

Gençlerin Beden Eğitimi Spor Yüksek Okulu bölümlerine giriş hakkı elde edebilmeleri için sınavlara daha iyi şartlarda hazırlanmaları gerektiğini vurgulayan İl Müdürü Keşküş, “İl Müdürlüğü olarak biz her zaman gençlerimizin yanındayız. Gençlik merkezlerimizle spor tesissilerimizle her alanda gençlerimize hizmet veriyoruz. Gençlerimizin BESYO hayali var bizlerde bu hayali gerçekleştirmek için elimizi taşın altına koyduk ve onlara çalışabilecekleri yer tesis ettik her anlamda ihtiyaçlarını karşılayarak gençlerimizin BESYO’ya en iyi şekilde hazırlanmaları için ortam sağlıyoruz” ifadelerini kullandı.

 

 

 

GHSİM’DEN BESYO ÖĞRENCİLERİNE TAM DESTEK
sanalbasin.com üyesidir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BM: Türkiye'nin Afrin operasyonu endişe vericidır
BM: Türkiye'nin Afrin operasyonu endişe vericidır
 Isparta'da eğitim uçağı düştü 3 şehit
Isparta'da eğitim uçağı düştü 3 şehit