Advert
Advert
Advert

Atama bekleyen branşların temsilcileri 2 haftadır mecliste

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığından atama bekleyen branşların temsilcileri 2 haftadır mecliste sesini duyurmaya çalışıyor.

Atama bekleyen branşların temsilcileri 2 haftadır mecliste
Atama bekleyen branşların temsilcileri 2 haftadır mecliste Admin
Bu içerik 242 kez okundu.

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığından atama bekleyen branşların temsilcileri mecliste milletvekillerini ziyaret ederek sorunun çözülmesini istiyor. Bakan Faruk Çelik 4 ay önce atama sözü vermişti. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı için cüzi bir sayı olan 2500 alımın daha yapılmamış olması adayları endişelendiriyor. Geçen hafta Devlet Bahçeli ile görüşen temsil heyeti Devlet Bahçeli’den destek sözü almıştı. Bahçeli GTHB atama bekleyenlerin sorununu Cumhurbaşkanı ve Başbakana ileteceğinin sözünü vermişti. Ak Parti’den Bennur Karaburun’un desteğinide alan atama bekleyenler bu haftada meclis turuna devam ediyor. Ayrıca Bakan Faruk Çelik ile görüşmek isteyen GTHB atama temsilcileri bakanın yoğun programından dolayı bakana ulaşmakta zorlanıyolar.

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığına atama bekleyen adaylar bakanın kendilerine söz verilen alımların yapılmasını istiyor. Adaylar imkansız olanı değil, kendilerine söz verilen bakanlığın ihtiyacı olan bu alımların artık yapılmasını istiyor. GTHB atama bekleyen adaylar bu atamalar yapılıncaya kadar milletin meclisinde haklarını aramaya devam edecek gibi gözüküyor.

Image

Image

Atama bekleyen branşların temsilcileri 2 haftadır mecliste
sanalbasin.com üyesidir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Diyarbakır `da  İlk Defa Afet ,Acil, Psikososyal Eğitimi Birarada Yapıldı
Diyarbakır `da İlk Defa Afet ,Acil, Psikososyal Eğitimi Birarada Yapıldı
MUĞLA'nın Bodrum İlçesi'ndeki  Makilik alanda yangın
MUĞLA'nın Bodrum İlçesi'ndeki Makilik alanda yangın