Advert
Advert
Advert

Şehitkamil Ziraat Odası Tarafından Muhtarlar ile Birlik ve Beraberlik Toplantısı

Gaziantep merkez ilçelerinden Şehitkamil Ziraat Odası Başkanı Cuma Yiğit Tarafından ilçede bulunan tüm muhtarlar ile birlik ve beraberlik toplantısı Şehitkamil Ziraat Odası Toplantı Salonunda yapıldı .

Şehitkamil  Ziraat Odası Tarafından  Muhtarlar  ile Birlik ve Beraberlik Toplantısı
Şehitkamil  Ziraat Odası Tarafından  Muhtarlar  ile Birlik ve Beraberlik Toplantısı Admin
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

ABDULLAH YİĞİT-GAZİANTEP -ÖZEL HABER 


Gaziantep  merkez ilçelerinden Şehitkamil Ziraat  Odası Başkanı Cuma Yiğit Tarafından ilçede bulunan tüm muhtarlar ile birlik ve  beraberlik toplantısı  Şehitkamil Ziraat Odası Toplantı Salonunda yapıldı .


Toplantıya katılanlar ise  Akparti Şehitkamil ilçe Başkanı Halil Uğur ,Şehitkamil  Kiraz Üreticileri Birliği Başkanı Enver Yıldız ,Şehitkamil Muhtarlar Derneği Başkanı İbrahim Halil Kargın ,Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan  Danışmanları  Memik Terlemez ,Ünal  Uslu ve Şehitkamil ilçesi Tüm Muhtarların katılımı ile yapıldı .Toplantı sonrası gelen konuklar için bir özel resturantta öğle yemeği yedikten sonra toplu resim ile son buldu .


Şehitkamil  Ziraat  Odası  Başkanı Cuma Yiğit Muhabirimiz Abdullah Yiğit `e ilçede  yapılan muhtarlar ile yapılan birlik ve beraberlik toplantısı hakkında açıklamalarda bulundu .


Yiğit,Öncelikle Akparti Şehitkamil ilçe Başkanı Halil Uğur ,Şehitkamil  Kiraz Üreticileri Birliği Başkanı Enver Yıldız ,Şehitkamil Muhtarlar Derneği Başkanı İbrahim Halil Kargın ,Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan Danışmanları  Memik Terlemez ,Ünal  Uslu ve Şehitkamil ilçemize bağlı 152 Mahelle muhtarlarımız ile beraber birlik ve beraberlik içinde toplantı yaptık. İlçemizdeki çiftçilerimizin sorunlarını masaya yatırdık .bundan sonra 2 ayda bir   birlik ve beraberlik toplantılarımız devam edecek ilçe muhtarlarımız ile beraber .biz Şehitkamil ziraat odası başkanlığı olarak yılın 365 günü 24 saatı ilçemizdeki bulunan çiftçilerimizin  Hizmetindeyiz .  Toplantımıza katılanlara tek tek teşekkür ediyorum .

 

Şehitkamil Ziraat Odası Tarafından Muhtarlar ile Birlik ve Beraberlik Toplantısı
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BM: Türkiye'nin Afrin operasyonu endişe vericidır
BM: Türkiye'nin Afrin operasyonu endişe vericidır
 Isparta'da eğitim uçağı düştü 3 şehit
Isparta'da eğitim uçağı düştü 3 şehit