Advert
Advert

Harran da Özyavuz’dan 19 Mayıs kutlaması

Şanlıurfa’nın Harran İlçe Belediye Başkanı Mehmet Özyavuz, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramını kutladı.Özyavuz’dan 19 Mayıs kutlamasıPaylaşTweetlePaylaşGönderYorum Yap

Harran da Özyavuz’dan 19 Mayıs kutlaması
Harran da Özyavuz’dan 19 Mayıs kutlaması Admin
Bu içerik 692 kez okundu.
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Özyavuz, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramını kutlayarak, 19 Mayıs 1919’un, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde milli mücadelenin başlatıldığı, tam bağımsız Türkiye için ilk adımın atıldığı gün olduğunu belirtti. Türkiye’yi gelişmiş bir ülke olarak gelecek kuşaklara bırakmanın, bu topraklar üzerinde yaşayan herkesin en önemli sorumluluğu olduğunu ifade eden Özyavuz, “Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün bu günü ülkemizin ve insanlığın umudu ve yarınların güvencesi olan gençlere emanet etmesi, gençlere inancının, sevgisinin ve güveninin bir göstergesidir. Gençlerin de bu güvene layık olacağından hiç kuşku yoktur” dedi.

 

19 Mayıs 1919’da yakılan bağımsızlık ışığının, Türk milletinin yolunu sonsuza kadar aydınlatacağını kaydeden Özyavuz, "Türkiye’nin istiklal ve istikbali; vatanına, milletine bağlı, geçmişi ve geleceğine sahip çıkan genç nesillerle garanti altındadır. Bu duygu ve düşüncelerle, başta Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, silah arkadaşlarını ve bu vatan için canlarını feda eden aziz şehitlerimizi rahmet, minnet ve saygıyla anıyor, milletimizin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutluyorum" diye konuştu.

 

Harran da Özyavuz’dan 19 Mayıs kutlaması
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ödemiş de Minibüs uçuruma yuvarlandı: 3 ölü
Ödemiş de Minibüs uçuruma yuvarlandı: 3 ölü
Suriye ordusu  birkaç saat içinde Afrin'e girecek iddiası
Suriye ordusu birkaç saat içinde Afrin'e girecek iddiası
şanlıurfa urfa