Advert
Advert

Tekiner 'den 19 Mayıs kutlaması

TGT Genel Başkan Vekili Ömer Tekiner Gençlerin tarihten aldıkları ilham ile güçlü, kalkınmış ve gelişmiş Türkiye mücadelesi için özveriyle çalışacaklarına sonsuz inancı olduğunu söyledi.

Tekiner 'den 19 Mayıs kutlaması
Tekiner 'den 19 Mayıs kutlaması Admin
Bu içerik 953 kez okundu.
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

 ABDULLAH YİĞİT-ANKARA 


TGT  Genel  Başkan  Vekili  Ömer Tekiner  Gençlerin tarihten aldıkları ilham ile güçlü, kalkınmış ve gelişmiş Türkiye mücadelesi için özveriyle çalışacaklarına sonsuz inancı olduğunu söyledi.
Tekiner , 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'nın 98'inci yıldönümü nedeniyle mesaj yayımladı. 19 Mayıs 1919 tarihinin Türk Milleti’nin, Gazi Mustafa Kemal önderliğinde işgalcilere başkaldırıp, tam bağımsız bir devlet olma hedefiyle  'Ya İstiklal, Ya Ölüm'  diyerek harekete geçtiği gün olduğunu hatırlatan Tekiner ,  yayımladığı mesajda şu görüşlere yer verdi:
"Samsun’da başlayan milli mücadele,  tüm yurda yayılmış, omuz omuza veren milletimizin azim ve kararlılığı sayesinde zaferle neticelenmiştir. 19 Mayıs devlet olma yolunda yürüyen bir milletin attığı ilk adımdır. İstiklal mücadelemizin sembolüdür. Geçmişini asla unutmayacak olan milletimiz, bilhassa gençlerimiz, 19 Mayıs ruhuyla toprağımıza, bayrağımıza, demokrasimize ve cumhuriyetimize sonsuza dek sahip çıkacaktır. Gençlerimizin, tarihimizden aldıkları ilhamla, güçlü, kalkınmış ve gelişmiş bir Türkiye mücadelesi için özveriyle çalışacaklarına olan inancım tamdır. Milli şuurla yetişen gençlerimiz geleceğimizin sembolü ve güvencesidir. Bu duygu ve düşüncelerle gençlerimizin ve tüm milletimizin Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramını kutluyor, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere vatanı için can verip, mücadele etmiş şehit ve gazilerimizi rahmetle ve minnetle anıyorum."

 

Tekiner 'den 19 Mayıs kutlaması
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adnan Sağlam: Market Zincirlerine bir sınırlama getirilmeli
Adnan Sağlam: Market Zincirlerine bir sınırlama getirilmeli
Fransa’da rehine krizinde 2 ölü 12 yaralı
Fransa’da rehine krizinde 2 ölü 12 yaralı
şanlıurfa urfa