Advert
Advert

TSE 56.Olağan Genel Kurulu Yapıldı ,Hatipoğlu Yönetimde

TSE’nin boşalan Yönetim Kurulu asil üyeliklerine Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Delegesi Uğur Büyükhatipoğlu Şanlıurfa `lı Hemşehrimiz Oldu .

TSE 56.Olağan Genel Kurulu Yapıldı ,Hatipoğlu Yönetimde
TSE 56.Olağan Genel Kurulu Yapıldı ,Hatipoğlu Yönetimde Admin
Bu içerik 1021 kez okundu.
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

ABDULLAH YİĞİT-ANKARA 


TSE’nin boşalan Yönetim Kurulu asil üyeliklerine Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Delegesi  Uğur Büyükhatipoğlu  Şanlıurfa `lı Hemşehrimiz Oldu .  


Türk Standardları Enstitüsü’nün 56. Olağan Genel Kurulu,  Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Dr. Faruk Özlü’nün katılımıyla gerçekleştirildi.
Genel Kurul’da TSE’nin 2016 yılı Faaliyetleri ile Kesin Hesabı’nın ve Yönetim Kurulu’nun ibrası gerçekleşti, 2016 yılı Denetleme Kurulu Raporu takdim edildi ve 2017 yılı bütçesi hakkında bilgi verildi.
TSE’nin 55. Olağan Genel Kurulu’nda boşalan Yönetim Kurulu ve Teknik Kurul üyelikleri için seçim de yapıldı.
TSE’nin boşalan Yönetim Kurulu asil üyeliklerine Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Delegesi  Uğur Büyükhatipoğlu  Şanlıurfa `lı Hemşehrimiz Oldu .  
TSE’nin boşalan Yönetim Kurulu asil üyeliklerine Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Delegesi Uğur Büyükhatipoğlu, Kalkınma Bakanlığı Delegesi Abdullah Rıdvan Ağaoğlu, YÖK Delegesi Prof. Dr. Nizami Aktürk ve yedek üyeliğe Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı delegesi Oğuz Hamşioğlu seçildi.
Genel Kurul’da boşalan Teknik Kurul asil üyeliklerine Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı delegesi Dr. Oğuz Hamşioğlu ve Gümrük ve Ticaret Bakanlığı delegesi Mustafa Gümüş, yedek üyeliklere ise Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı delegesi Mahmut Türk ile Gümrük ve Ticaret Bakanlığı delegesi Ramazan Ersoy seçildi.
TSE Genel Kurulu, Başbakanlık, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Ekonomi Bakanlığı, Gümrük ve Ticaret Bakanlığı, Kalkınma Bakanlığı, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, Maliye Bakanlığı, Milli Savunma Bakanlığı, Orman ve Su İşleri Bakanlığı, Sağlık Bakanlığı, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı ile Genelkurmay, Sayıştay, TÜBİTAK, KOSGEB, Devlet Malzeme Ofisi Genel Müdürlüğü, TÜRKAK, YÖK ve TOBB temsilcilerinin bulunduğu 46 delegeden oluşmaktadır.
Kaynak : https://www.tse.org.tr/tr/haber/1/13225/tse-56-olagan-genel-kurulu-yapildi.aspx

 

TSE 56.Olağan Genel Kurulu Yapıldı Hatipoğlu Yönetimde
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ödemiş de Minibüs uçuruma yuvarlandı: 3 ölü
Ödemiş de Minibüs uçuruma yuvarlandı: 3 ölü
Suriye ordusu  birkaç saat içinde Afrin'e girecek iddiası
Suriye ordusu birkaç saat içinde Afrin'e girecek iddiası
şanlıurfa urfa