Advert
Advert

Milli Birlik Ve Kardeşlik Federasyonu Şanlıurfa İl Teşkilatı Açılıyor

Milli Birlik ve Kardeşlik Federasyonu’nun Şanlıurfa İl Teşkilatı’nın AÇILIŞI 21 Mayıs 2017 tarihinde Pazar günü Saat 11.30’da Şanlıurfa Sanayi ve Ticaret Odası Konferans Salonunda yapılacaktır.

Milli Birlik Ve Kardeşlik Federasyonu Şanlıurfa İl Teşkilatı Açılıyor
Milli Birlik Ve Kardeşlik Federasyonu Şanlıurfa İl Teşkilatı Açılıyor Admin
Bu içerik 1347 kez okundu.
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Tarihte olduğu gibi günümüzde de milli birlik ve kardeşliğimize yönelik saldırılar, provokasyonlar, kumpaslar, kışkırtmalar devam etmektedir.  Dış mihraklar ve ülkemizdeki işbirlikçileri her türlü yoldan (siyasi, ekonomik, istihbarı, psikolojik, etnik, dini vs.) provokasyonlarla maalesef devlet ve millet bütünlüğümüzü parçalamak için uğraşıyorlar.

Geçen yıl 15 Temmuz 2016 tarihinde darbe ve işgal girişimini bu millet unutmadı ve asla da unutmayacaktır. 15 Temmuz şehitlerimizi ve gazilerimizi de her zaman yad edecektir.

İşte bu nedenle 2015 tarihinde Samsun’da kurulun Milli Birlik ve Kardeşlik Federasyonu, binlerce yıldır sürüp gelen milli ve ulvi değerlerimiz doğrultusunda birlik ve kardeşlik ruhunun yeniden zuhur etmesi için iki yıl gibi kısa bir içinde birçok il teşkilatını açmış ve 81 ilde de teşkilatlanma faaliyetlerini sürdürmektedir.

Milli Birlik ve Birlik Federasyonu’nun yegane amacı millet olarak birlik ve kardeşliğimizin korunması, Türk, Kürt, Laz, Çerkez, Alevi, Sünni  vs. hiçbir etnik ve dini kimlik ayırımı yapılmadan, hiçbir siyasi görüş, düşünce ve ideolojik farklılığı gözetmeksizin sadece ve sadece  devletimizin ve milletimizin bekası için çalışmaktır.

Milli Birlik ve Kardeşlik Federasyonu’nun Genel Başkan Ahmet Kabadayı, Genel Sekreter Harun Gündoğan, Teşkilat Başkanı Nuri İzci, Genel Başkan Yardımcısı Şeref Çıkla, Genel Koordinatör Mehmet Yılmaz, Federasyon Müfettişi Ali Ergün, Genel Danışmanlar İlimdar Yağmur, Rüstem Kayan ve Ali Tekin’dir.

 Milli Birlik ve Kardeşlik Federasyonu Şalıurfa İl Teşkilatı açılışına Şanlıurfa Valimiz Belediye Başkanımız, Siyasi Parti Başkanlarımız, Sivil Toplum Örgütleri, Şanlıurfa ilimizin gözü-kulağı olan değerli basın mensupları ve tüm Şanlıurfa halkımız davetlidir.

 

Milli Birlik ve Kardeşlik Federasyonu

Basın ve Halkla İlişkiler Danışmanı

Muhsin AKIL

0551 388 1196

Mucabak791@gmail.com

 

Milli Birlik Ve Kardeşlik Federasyonu Şanlıurfa İl Teşkilatı Açılıyor
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nepal'de uçak kazası: En az 40 ölü 22 yaralı
Nepal'de uçak kazası: En az 40 ölü 22 yaralı
Yazar ve Senarist Tarık Tufan Şanlıurfa İYC’de
Yazar ve Senarist Tarık Tufan Şanlıurfa İYC’de
şanlıurfa urfa