Advert
Advert

Şanlıurfa tanıtım günleri

Tanıtım günlerine binlerce kişi akın etti

Şanlıurfa tanıtım günleri
Şanlıurfa tanıtım günleri Admin
Bu içerik 401 kez okundu.
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Şanlıurfa Valiliği himayesinde Büyükşehir Belediyesinin destekleri ve Ankara Şanlıurfalılar Derneğinin organizesinde düzenlenen Şanlıurfa tanıtım günleri etkinliklerine ilgi beklenenden yoğun oldu.Tanıtım günlerine binlerce kişi akın etti

Şanlıurfa’nın her alanda tanıtımının yapıldığı programlar, ziyaretçilerinden tam not aldı.

 

Başkent Ankara’da düzenlenen Şanlıurfa tanıtım günleri programı Ankara Atatürk kültür merkezinde ilk üç gün içerisinde yüz binlerce yerli ve yabancı ziyaretçiyi aynı adreste buluşturdu.

 

Şanlıurfa Valiliği, Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, Şanlıurfa’nın 13 İlçe Kaymakamlığı ve ilçe belediyeleri, 50’ye yakın kamu kurum ve kuruluşu ile meslek odaları hazırladıkları stantları gezen ziyaretçiler, bir yandan bölgenin kültürel yapısını tanırken diğer yandan bölgenin turizmi hakkında bilgi sahibi oldu.

 

Büyükşehirden muhteşem tanıtım

 

Organizasyona Şanlıurfa’nın damak tadını, yöresel ürünlerini, kültürel yapısını ve turizm zenginliklerini tanıtan etkinliklerle destek veren Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesinin programları en çok ilgi gören adreslerin başında geldi. Büyükşehir belediyesi sıra gecesi grubunun türkülerine hep birlikte eşlik eden ve folklor ekibi ile birlikte halay çeken ziyaretçilerin çoğu Şanlıurfa ve yöresini en iyi şekilde tanıma fırsatı bulduklarını dile getirdi.

 

Çiftçi: “Herkesi Şanlıurfa’ya davet ediyoruz”

 

Şanlıurfa’nın ulusal ve uluslararası tanıtımını her platformda yapmaya devam edeceklerini belirten Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, "Şanlıurfa Valiliği ve Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanlığının çatısı altında tüm kurumlarımız ve özel sektörlerimiz ile birlikte Şanlıurfa’mızın tanıtımını en iyi şekilde yapmak için Ankara’da misafirlerimizi ağırladık. Şanlıurfa’mızın turizm tanımı başta olmak üzere kültürel yapısını ve tüm değerlerini iyi bir şekilde yansıttık. Bu yönde aldığımız olumlu eleştiriler bizleri çok mutlu etti. Biz her zaman diyoruz Şanlıurfa dünyada eşi benzeri olmayan bir şehir. Herkesin yolu mutlak suretle bu topraklardan geçmelidir. Tüm bu çerçevede sesimizin ulaşabildiği her yerde insanlarımızı bu kadim şehre davet ediyoruz" dedi.

 

Şanlıurfa tanıtım günleri

 

18-21 Mayıs tarihleri arasında 2 bin 700 metrekarelik alanda gerçekleştirilmeye devam eden Şanlıurfa tanıtım günleri programına Şanlıurfa Valiliği, Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, Şanlıurfa’nın 13 İlçe Kaymakamlığı ve ilçe belediyeleri, 50’ye yakın kamu kurum ve kuruluşu ile meslek odaları hazırladıkları stantlarla katkı sunuyor.

Şanlıurfa tanıtım günleri
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adnan Sağlam: Market Zincirlerine bir sınırlama getirilmeli
Adnan Sağlam: Market Zincirlerine bir sınırlama getirilmeli
Fransa’da rehine krizinde 2 ölü 12 yaralı
Fransa’da rehine krizinde 2 ölü 12 yaralı
şanlıurfa urfa