Advert
Advert

Şusiad Başkanı Gök DOGUNSİFED Yönetiminde

Diyarbakır’da 7’inci Doğu Güneydoğu Sanayici ve İş insanları Dernekleri Federasyonu (DOGÜNSİFED) Olağan Genel Kurulu yapıldı. Bir Özel otelde yapılan genel kurula DOGÜNSİFED Başkanı Şah İsmail Bedirhanoğlu ile oda ve borsa başkanları katıldı.

Şusiad  Başkanı  Gök  DOGUNSİFED Yönetiminde
Şusiad  Başkanı  Gök  DOGUNSİFED Yönetiminde Admin
Bu içerik 1095 kez okundu.
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

ABDULLAH YİĞİT-DİYARBAKIR 


Diyarbakır’da 7’inci Doğu Güneydoğu Sanayici ve İş insanları Dernekleri Federasyonu (DOGÜNSİFED) Olağan Genel Kurulu yapıldı. Bir Özel  otelde yapılan genel kurula DOGÜNSİFED Başkanı Şah İsmail Bedirhanoğlu ile oda ve borsa başkanları katıldı.
 Genel kurul, Şehmus Akbaş, Reyhan Aktar ve Hamide Akar’ın Divan Kurulu’na seçimiyle başladı. Genel Kurula başkanlık eden Akbaş, katılımcılara teşekkür ederek başladığı konuşmasına, kurul gündemini aktardı.
 TEK LİSTEYLE SEÇİME GİDİLDİ
 Bedirhanoğlu’nun konuşmasının ardından Divana sunulan tek liste olan, Aziz Özkılıç, Mehmet Salih Gök, Burç Baysal, Reyhan Aktar, Nevin İl, İhsan Uğurlu, Mehmet Veysi Araç, Cevahir Asuman Yazmacı, Abdulhakim Toloğ, Yusuf Korkmaz, Abdurrahman Aslan, Devrim Türk, Şehmus Akbaş, Selahattin Cengiz, Mehmet Korkut Polat’tan oluşan yönetim listesi oylanarak seçildi.
 Yönetimin seçilmesinin ardından Yönetim Kurulu üyeleri tarafından, Başkan, Başkan Vekili ve Başkan Yardımcıları ile sayman seçimi yapıldı. 
DOGÜNSİFED Yönetim Kurulunca Başkanlığına Aziz Özkılıç getirilirken, Başkan vekilliğine Mehmet Salih Gök getirildi. Burç Baysal, Reyhan Aktar, Nevin İl, İhsan Uğurlu’nun başkan yardımcısı olurken, Mehmet  Veysi  Araç  saymanlığa getirildi. Cevahir Asuman Yazmacı, Abdulhakim Toloğ, Yusuf Korkmaz, Abdurrahman Aslan, Devrim Türk, Şehmus Akbaş, Selahattin Cengiz, Mehmet Korkut Polat ise yönetim kurulu üyesi olarak belirlendi.                        

 

Şusiad Başkanı Gök DOGUNSİFED Yönetiminde
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nepal'de uçak kazası: En az 40 ölü 22 yaralı
Nepal'de uçak kazası: En az 40 ölü 22 yaralı
Yazar ve Senarist Tarık Tufan Şanlıurfa İYC’de
Yazar ve Senarist Tarık Tufan Şanlıurfa İYC’de
şanlıurfa urfa